Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő (akivel - még - nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő (akivel - még - nem vagyok túl bizalmas viszonyban) közli velem, hogy éhes, azzal általában azt üzenni, hogy szeretné, ha elhívnám valahová?

Figyelt kérdés
Többször megtörtént velem, és mindig örömmel vették, ha egy meghívással válaszoltam.

2019. jan. 7. 02:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*üzeni
2019. jan. 7. 02:17
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
De... Ez komoly? Nőként írom, ha nekem egy felnőtt odaböffentené, hogy éhes, majd elvárná, hogy megetessem, minimum homlokon pöckölném.
2019. jan. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Le akar hùzni.Főleg ha nem is vagytok bizalmasabb kapcsolatban.Azt kéne válaszolnod,hogy akkor egyél.
2019. jan. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előzőeknek; vagy csak szeretné, ha elmennének kajálni együtt...?
2019. jan. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondom neki, hogy "egyé'".

32/f

2019. jan. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha szeretne együtt kajálni, akkor hívja el kajálni. Ne azt mondja, hogy éhes. 2019 van, nem 1619.
2019. jan. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4# Akkor talán azt kéne megkérdeznie hogy van kedved elmenni együtt valahova megenni valamit?Nem benyögni,hogy oh éhes vagyok.
2019. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amikor velem történt hasonló helyzet(szinte egész nap nem volt időm enni) és este mondtam az "úriembernek", hogy ha már nem jön értem akkor rendeljen valami ennivalót, amíg odaerek hozzá.

Erre azzal jött, hogy körülményes vagyok, meghogy nem ettünk még együtt és nem ismeri az izlesem. Korábban viszont volt olyan, hogy én adtam neki ennivalót(kis meggyleves meg szendvics) azzal persze nem volt baja, csak amikor nekem kéne valami akkor hisztiznek.


Én effektíve nem ragaszkodom ahhoz, hogy meghivjanak, mert nekem is van pénzem kajára, max jó lenne nem egyedül enni.

2019. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki ne venné örömmel. De azért ne hagyd lehúzni magad. Ha én éhes vagyok, akkor közlöm azt is hozzá hogy megyek enni, gyere te is dumálunk közben. Ez egyértelmű hogy nem hívatom meg magam. Amúgy meg megette a fene ha már kicsikarással akar kajához jutni a nő, mert az nem úgy jön a pasitól.
2019. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:

Kolleganőimmel rendszeresen mentünk menüt ebédelni egy közeli étterembe.


De soha nem fizettem nekik.


Legközelebb mond meg neki, hogy elkiséred kajálni, de most ő fizet :)

2019. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!