Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg ennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés

A 4. választól indul a leoltás, csak nem értem, hogy miért?

Igen, a 4. és a 7. választ is én írtam, segítő jelleggel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__9688133-sz..



2019. jan. 8. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,amiért ezt írom,de igen gáz. Mivel gy srác elakar tölteni egy estét a barátnőjével,és csak azért,hogy egyet fizessen,qzt mondani,hogy ő csak úgy feljn pár órára hozzém,mint "szolgáltató",igen elég paraszt dolog.

Ha te ezt mondanád,úgy vélem abban a percben ott hagynálak.

2019. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A srác bemegy, kiveszi a szobát és felmegy. A lány fél-1 óra múlva megjön, leül a hotel előterében és a srác lejön hozzá és felviszi. Ennyi!


Nem kell semmit mondania, max., ha rákérdeznek. De nem fognak, nyugi!

2019. jan. 8. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, de!!! nagyobb szállodáknál úgy járkálnak ki be ahogy akarnak. Én is mentem már fel férfihez és semmi nem volt.
2019. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor is gáz. Ha nincs rá pénze ne akarjon hotelbe menni ilyen egyszerű. Vagy a konzervet is a földhöz csapkodod a tesco-ba hogy olcsóbban adják? Ebben az ötletben számomra nem is (csak) az lenne a kiábrándító hogy bár a pàrja vagyok valakinek ő azért hogy sporoljon pár ezer forintot eljátszaná a becsületemet hanem az hogy egyáltalán eszébe jut hogy ilyen módon kijátsza a rendszert fillérekért. Ennyit ér a becsület? Garasoskodó és véletlenül sem becsületes hozzáállás. Kérdés másban mennyire becsületes vagy megbízható az illető hiszen ha a semmiért hajlandó csalni nagy dolgokban miért játszana tisztán. (Lásd egy milf aki a férjét csalja és közös pénzből vesz ki szobát hetyegni) Számomra tényleg egy szinten áll a konzerves példával. Ha egyedül nem tudja kifizetni majd beszállok vagy nem megyünk.
2019. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen gáz. Attól még hogy utólag mész le ugyanúgy látják hogy hozzád tartozik a nő. De a férjes "barátnőd" legalább magának nem hazudott nagyot mikor lekurw@ztatta magát.
2019. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normál szállodában, hotelben megkérdezik hány vendég lesz (a reggeli miatt), ennek függvényében változik az ár, illetve bejelentő lapot kell kitölteni. Ettől vendéget még fogadhatsz, de megkérezik hova, kihez jött (a lopások elkerülése végett nem mászkálhat bárki ki-be).

Egyébként ha hozzád jön nem kérdezik meg kicsodád a hölgy, mert semmi közük hozzá!


Ha nem akarsz bejelentőlappal bíbelődni, akkor google írd be a települést, kerületet majd búvóhely, találkahely, szoba órákra stb. Na ott aztán nem kérdeznek semmit, mindenki légyottokra bérli ezeket a magánlakásokat/panziókat - pont ezért vannak :)

2019. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!