Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizási időszakban ti le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizási időszakban ti le szoktatok feküdni a másikkal pár randi után vagy megvárjátok míg összejöttök, lassabban haladtok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más az ideális, de azt vettem észre, hogy az első opció eléggé haza tud vágni mindent.
2019. jan. 12. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Meg szoktam várni, amíg összejövünk.



F

2019. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ismeretlen emberrel nem fekszem le, csak ha már megvan a kellő bizalom és komolyság a dolognak, elindult a kapcsolat.
2019. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én vártam az esküvőig. 😊 Sosem lennék képes egy szinte idegennel szeretkezni.
2019. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvártam, amíg elég komoly a dolog és nyilvánvalóak a szándékok.
2019. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Már néhány randi után összejövünk és lefekszünk
2019. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarok egyből lefeküdni. De mindig láttam az első randin a csalódottságot, volt, aki kiabált is velem, hogy miért nem megyek fel hozzá. Szerintem ez már alapelvárás, ezért nem is lesz senkim feltehetőleg.
2019. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"megvárjátok míg összejöttök"



Szerintem eléggé alap megvárni, amíg összejövünk.. kicsit is komolyan vehető embereknél. Ez megtörténhet pár randi után is, sőőt olyan is volt már, hogy az első randin úgy vettük, hogy mi most hivatalosan "járunk".

Tehát nem időfüggő, de az azért eléggé gáz, ha úgy feküdnék le valakivel, hogy elvileg nem vagyunk kapcsolatban.

2019. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak egy kapcsolatom volt, ő volt az első is. Nyilván ez speciális eset, amikor vki meg szűz. Mi alapvetően úgy kezeltük, hogy 2. randi és egy csók után már "járunk", tehát nem 2-3 hónap után mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Eltelt pár randi az első szexig, és 1. randitól számítva kb. 1 hónap.


Következő kapcsolatban sztem attól függ, én mit látok a "kapcsolat" jellegét tekintve x randi után... első randin nem feküdnék le soha, 2.-on sem gondolom, hogy lefeküdnék, de elvetni nem vetem el.

2019. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!