Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Utasítottatok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Utasítottatok vissza már valakit, mert jobbnak éreztétek magatoknál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy túl okos vagy túl komoly hozzátok, esetleg nem tudtok majd megfelelni az elvárásainak és ez frusztrált titeket?

#randizás #jobbnak lenni
2019. jan. 14. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemrég volt egy ilyenem: azt éreztem mellette, hogy ő szeretne engemet, de ő jobbat érdemel nálam, így elengedtem.
2019. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, hogy jobbat érdemel?
2019. jan. 14. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Milliomos nagycsalád, gyönyörű lány, fülig szerelmes, én meg kiscsaládos, átlagos vagyoni háttérrel... mikor beszálltam a legújabb mercijébe akkor mondtam, hogy nem én ezt nem.
2019. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Igen.
2019. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben jó csajozós duma van. Kajálják a csajok. Azértén mégis az őszinteség mellett vagyok. Megmondhatod neki, hogy ezt vagy azt nem ígéred. Ha ezután is te vagy a kiszemelt, ...:)
2019. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2019. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!