Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok hogy szoktátok teszteln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy szoktátok tesztelni a pasikat, hogy érdemes e velük randizni?

Figyelt kérdés
Akin látjátok hogy alfa hím vagy szimpi,azt nem is "tesztelitek"mire hogy reagál?és ha egy pasi nem csókol meg benneteket,pedig megvan a pillanat,akkor mér nem.lesz nálatok esélye?

2019. jan. 15. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Nalam nincs olyan, hogy alfa :DDD Szimplan beszelgetunk, az alatt ugy ia kiderulnek a szamomra fontos tenyezok: nem munkakerulo, normalisan jar suliba, nem egy eretlen kisfiu, milyen hobbijai vannak, van-e karos szenvedelye, milyen celbol beszelunk.

Szoktam nezni, hogy mihez hogyan is all hozza. Mivel en is fiatal vagyok, nalam nem elvaras a lakas vagy az auto. Ellenben ha 28-29 a jelolt es otthon tesped egesz nap, nem klltozik el, mert jo, hogy az anyja foz ra, na az felejtos.


Ha nem csokol meg 1-2. randin, nekem az ugy jon le, hogy nem vagyok neki eleg szimpatikus. Elofordulhag, hogy valaki csak gyava ezt meglepni, de azert annyira nem kar. Nem szeretem a hatarozatlan fiukat.


22/L

2019. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam tesztelni a a pasikat. Nem játszmázom.
2019. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Úgy, hogy rájuk néznek, illetve kiderítik, mennyit keres, van-e kocsija, lakása.
2019. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Megbízható, szavahihető-e, nem dohányzik, nem szoknyavadász, komoly párkapcsolatot keres-e, ezeket szoktam megnézni.
2019. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem az írását. Az tökéletes tükre az intelligenciának, igényességnek. Veled sose randiznék.

Aki nem olyan egysejtű, mint te, annak más is számít, nem csak 1 szempontja van. És nem érdekelnek az alfahímek sem, meghagyom őket a nőstényeknek. Nekem annál magasabban van a léc sokkal.

2019. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
#5: Úgy szebben hangzik, ha a sokkalt nem a végére írod a mondatnak, hanem sokkal magasabban van a lécet írsz. Azt hiszem, eme hathatós segítség már kellő indok ahhoz, hogy szerény személyemmel eltölts egy kellemes pásztorórát. 🙂
2019. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
#6 😀 mekkora arc te jó ég!
2019. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha szimpatikus, akkor találkozom vele, ennyi.
2019. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Megnezem a cegenek a netto bevetelet
2019. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na pont az nézi meg az irását,aki még nyelvtanilag se tudja helyen sorrendbe rakni a szavakat:)
2019. jan. 15. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!