Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy lánnyal, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy lánnyal, ilyen jó időben jo lenne v. mi füves területre kifeküdni. Pokrócon persze. Hol van ilyen hely? Városliget, Margitsziget? Lennt több

Figyelt kérdés
Hogy jutok el oda? Esetleg cimet tudok adni amit bvk -val megnézek hogy lehet odaáig eljutni?köszi
2010. jún. 29. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Margitszigetre! Az jó hely! Az előző válaszban pedig be van linkelve egy oldal, ahol meg lehet nézni, hogy jutsz el oda. Én megmondanám, de nem tudom, hogy honnan indultok. :)
2010. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Keleti pályaudvartól. Én úgy tudom hogy 4-6os villamossal kell menni és még onnan v.mivel
2010. jún. 30. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!