Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarják a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarják a nők megérteni, hogy nem akarok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Én szeretek független szingli lenni.Mindig mikor felszedek egy csajt elmondom neki nem egyszer nem kétszer,hogy csak szex semmi más.


Ennek ellenére mindig zokon veszik ha ágyba bújás után más lánnyal látnak hol ott nem köteleztem el magamat senki mellett.


Az egyetemen is vannak lehetőségeim a munkahelyemen is és még ahol az élet meg kínál vele.


Mielőtt írnátok,hogy biztos valami nagy szerelmi csalódásom volt hát nem.


Voltam párkapcsolatban,de untam fárasztó volt.



2019. jan. 18. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Neked kell gentleman Férfinak lenned és nem mászni a nőre, ha bizonytalannak érzed; csak a kamaszok viselkednek így, mint te.
2019. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért érdekel?

Elmondtad világosan, hogy nem lesz több kalandnál? Ha igen, és ő önként belement, elfogadva a feltételeket, majd ezek után mégis megsértődik, akkor őszintén, tegye.

Írom ezt úgy, hogy nem egészen értem az ilyen "kalandozgatókat", de most könyörgöm, felnőtt ember ha nem tud felfogni valamit, akkor utólag ne reklamáljon.

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy ha "felszedsz" egy csajt, akkor a szex vele egyszeri alkalom, vagy szexkapcsolat? Mert ha utóbbi, akkor azért nagyon sokan hajlamosak mégis belezúgni a partnerbe még úgy is, ha eleinte ők se akarnak többet. Egyszeri alkalom esetén viszont nem értem, hogy mire számítanak...

2019. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha világosan elmondtad, hogy csak szex lesz, és ők mégis többet reméltek, akkor nem a te hibád, ne foglalkozz velük. Én meg tudom, hogy nem tudok csak szexkapcsolatba belemenni, próbáltam, mikor nagyon tele volt a hócipőm, de nem tudtam megtenni, szóval inkább bele sem megyek, ennek ellenére mindig vannak olyan értetlen tökfilkók, akik próbálnak meggyőzni, hogy de mégis.
2019. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Valamelyik kell csak egyszer pl. Alkohol hatása miatt.

Valamelyikkel pedig többszöri,de mindig mikor szóba jön én egyértelműen elmondom,hogy csak szex.És nem az ő személyével van a bajom csak nem akarok kapcsolatban élni.

2019. jan. 18. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok

A helyedben, ha nem akarnék kapcsolatban élni és másokból érzelmeket kiváltani, akkor messziről elkerülném a szexkapcolatosdit, csak egyéjszakásokra korlátozódnék.

Szexkapcsolatnak nagyon sokszor az a vége, hogy az egyik fél elkezd többet érezni.

2019. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én megértem, a világért se akarok tőled semmit.
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, kérdező, nem akarok károgni, de jön majd valaki, aki elkapja a töködet annyira, hogy levegőt sem kapsz nélküle. Csak éppen lesz egy problémád; a sok szexkapcsolat alatt nem tanultad meg, hogyan kell valakit megtartani. Akkor aztán vakarhatod a fejed búbját. És még akkor jársz jól, ha ez mielőbb bekövetkezik.
2019. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

A nők kapcsolatot akarnak, illetve házasságot.

Ha te nem akarod ezt, akkor ne akarj tőlük puncit.

Illetve van olyan lány is, aki csak felhőtlen kefélésre vágyik. Osztozzatok meg azon a pár lányon.

A "más" lányokat pedig hagyd békén.

Remélhetőleg le fog szarni mindenki, amikor majd akarnál valami komolyabbat. Te nem párkapcsolatra vagy alkalmatlan, hanem az együttélésre, az életre.

2019. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, hogy valaha fog-e változni a kérdező vagy sem, az a lényeg, hogy MOST mi van, és most ő így érez, és ezt ki is mondja, tehát nem árul zsákbamacskát, ennek tudatában mennek bele mások a dologba, mégis problémáznak, pedig a kérdező a maga részéről korrekt, és én biztos, hogy nem mennék így bele, de igenis korrektnek tartom, ha valaki nem hazudja le a csillagokat is egy kis szexért, és a másiknak is meghagyja a szabad döntést ennek tudatában.
2019. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem egész életükben akarnak flörtölni. Vágynak a családra, a gyerekekre arra, hogy legyen kire gondolni, legyen kire főzni, legyen akihez otthon is lehet szólni, beszélgetni, legyen akivel lefekvéskor megölelik egymást és jó éjt puszit adnak. A szexet direkt nem említettem mert szexelni a nők is tudnak bármikor. Csak a nők nem a változatosságban lelik örömüket hanem sokkal inkább az állandóságban. Viszont itt hívnám fel minde3n nő társam figyelmét, hogy egy ilyen társat mint te lennél sohase válasszanak. Feltéve, hogy nem akarnak naponta azon idegeskedni, hogy merre csavarogsz, milyen betegséget hordasz haza, mennyit versz e la pénzedből a barátnőkre?
2019. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!