Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókolózás ösztönből jön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás ösztönből jön? Érezni lehet, ha valaki "kezdő", sosem csókolózott még?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és még sosem csókolóztam. Tartok tőle, hogy ilyen idős korban már "gáz", ha valaki nem tud csókolózni. Jöm ez magától, vagy kezdetbem mindenki bénázik?

Ti mit tennétek, ha valaki, aki tetszik nektek bevallja, hogy még sosem csókolt meg senkit?


2019. jan. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az egy ösztönből jön, nem kell hozzá se technika ,se tudás. Ha jó a csók valakivel, az az első csóknál is jó. ( tapasztalat)
2019. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ösztönből jön, az hogy jó-e már más kérdés. Ha valakivel nem passzolsz iszonyat béna csók lehet a vége, akkor is ha már a x.ember akivel ajkakat érintesz.
2019. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdést, én is szoktam ilyeneken gyötrődni. :D

21/L

2019. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összepasszolás kérdése. Mindenkinek más a jó, a lényeg, hogy a párodnak jó legyen. (ezért nem tud senki csókolózni megtanítani, maximum azt, hogy neki hogyan jó)
2021. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!