Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzó lányok: milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó lányok: milyen gyakran próbálkoznak nálatok a férfiak?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran szólít meg egy férfi abból a szándékból, hogy akar valamit?

Ebből milyen gyakori az élőben való kezdeményezés, és milyen gyakori az online (pl facebook)?



2019. jan. 27. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nálam sose valsz nem vagyok vonzó.
2019. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a próbálkozás?


Van egy modell alkatú barátnőm.


2 percenkét próbálkoznak nála be az ilyen szimpla "dugunk?" típusú pasik. Komoly meg kb szökőévente.

2019. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tinderen és szórakozóhelyen nagy sikerem van, komoly és komolytalan szándékú pasikkal is, szóval gondolom vonzó vagyok, de utcán random nem szoktak leszólítani. Talán évente egyszer fordul elő. Ez valószínűleg azért is van, mert nincs olyan testrészem, ami kimondottan vonzaná a figyelmet, nagy mell, nagy segg, derékig érő haj vagy ilyesmi. Egy normál, pici, vékony lány vagyok :D


Viszont van egy barátnőm, akinek nagy latinos segge van, ha vele megyünk valahova, folyton beszólogatnak meg füttyögnek útközben a pasik :D De ahogy 2. válaszoló is írta, komoly szándékú, normális srác talán szökőévente egyszer találja be. Szegényt nem is irigylem.

2019. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában minden nap.
2019. jan. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam vonzónak ,de minden héten,van,hogy napjaba többször is kapok valami megjegyzést. Pl tegnap csak a boltba szaladtam le és mondta egy férfi,hogy

-Gyere sétálj velem!

Vagy szoktak egy-ket bokot mondani. Van egy férfi,szinte minden reggel a buszmegállóban megjegyzi,H De gyönyörű vagy ma is. Facebookon,meg szinte mindennap ramirnak meg képet kuldenek,ott bátrabbak.

2019. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan bepróbálkozni nem szoktak. 3 éve kapcsolatban élek, a héten költözünk össze. Facebookon néha írnak, de ki van téve láthatóan, hogy kapcsolatban vagyok, a borítóképünk is közös, így ezekre nem válaszolok. Tömegközlekedésen szoktam látni, hogy néznek, néha majd' felfalnak a szemükkel páran, de nem állok le szemezni, nem bíztatom őket, így nem is jönnek oda. Bulizni nem igazán járok, csak már ismerős emberekkel szoktam iszogatni néha, ők pedig tudják, hogy párom van. Általában csak dolgozni, meg edzeni járok, mikor párom nincs velem, szóval lehetőséget sem adok.

Hogy mennyire számítok vonzónak, az egyéni ízlés kérdése. Szerintem szép arcom van, a sok edzés miatt az alakom is rendben van, de a stílusom eléggé rétegnek mondható, így már az is szűri rendesen a férfiakat.

2019. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!