Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan magát csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magát csúnyának gondoló lány, aki vágyna arra, hogy eljöjjön velem randizni nyilvános helyre, sok ember közé, kézenfogva, felvállalva egymást?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt azt, hogy a magukat csúnyának tartó lányok azért nem akarnak senkivel találkozni, mert sok negatív tapasztalat érte őket, hogy csak lyukként használták őket és nem vállalták őket fel vagy sötét szobában rájuk se néztek.


Mi lenne, ha azt mondanám, hogy én bárhol, bármikor felvállalom bármelyiket mint a barátnőm, bármilyen forgalmas helyen hajlandó vagyok büszkén vállalni őt?


(Valójában az a célja a kérdésnek, hogy bebizonyítsam, ezek a magukat csúnyának tartó lányok valójában nem csúnyák, vagy csak trollkodnak de egyáltalán nem ez a problémájuk, ezt csak úgy mondják, a problémájuk az, hogy nekik nem jön össze az az álompasi, akit kinéztek maguknak, de ugyanúgy 100-ból maximum 1 férfi jöhet náluk szóba, a többi kuka).



2019. jan. 28. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Na és te jóképű vagy? Mert ha te is ronda vagy, úgy nem nagy kunszt felvállalni egy ronda lányt.
2019. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Van, mindegyik vállalna. Csak tedd világossá, hogy nem találod csúnyának, hogy csak ő érzi magát annak. De ne úgy, hogy hazudsz, mert az hamar kiderül.

Tévedsz, ha azt hiszed, hogy a kevésbé szépeknek se kellesz. Ha jó a természeted, ha kellemes egyéniség vagy, a lányok nem nézik a külsődet. (Van kivétel, őket pl. a plázákban tudod elkerülni.)

2019. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De, rondák.
2019. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ki akarna egy "bármelyik lány" lenno?
2019. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

És mi van akkor, ha egy lány nem az arca miatt gondolja magát csúnyának, hanem az alakja miatt? Vagy a ruházata miatt? Nehogy azt hidd, hogy azzal hőstettet követnél el, ha egy csúnyácska arcú, de jó alakú, normális ruhákba öltözött lánnyal vonulnál fel. Az arc úgyis csak közelről látszik.

Az lenne bátor tett, ha egy nagyon kövér lánnyal vonulnál fel, akit mindenki megbámul emiatt, mert kb. 150 kiló, már mozogni se tud szépen, csak cammogva, és ócska vagy ízléstelen ruhákban van.

Erre már nem lennél hajlandó, mi?

2019. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csúnyának tartottam magam. (Az arcom és a ruháim) Mégis elmentem bárhova bárkivel.
2019. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Illetve a másik felvállalása sem nagy dolog idegenek előtt, akiket úgysem látsz többe az életben. Elmenni rendezvényekre, étterembe vagy csak forgalmas helyeken sétálni. Persze összefuthatsz rokonnal, baráttal, kollégával, de nincs olyan nagy esélye, ha pl. Pesten mászkálsz.

Az már valami, amikor felvállalod a lányt az egész családod előtt, a barátaidnak, haveroknak is bemutatod, és nemcsak úgy hozzátéve a csaj háta mögött röhögve, hogy hehe, ő az új csajom, őt kúrogatom mostanában, hanem úgy vállalni fel, mint akivel terveid vannak, a háta mögött is tisztelettel beszélsz róla.

2019. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!