Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csajozni? Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni? Mit kell mondani? Lanyok?

Figyelt kérdés
Volt mar baratnom kapcsolatom. De ezen gondolkodom.xd nem mondhatod hogy szep a szemed, eleg gagyi szoveg nem?:D jo a segged? Talan egyenibb es lenyegretorobb.xd
2019. febr. 12. 16:31
 1/9 Karena26 ***** válasza:
Ne mondj semmit, csak hallgasd meg, figyelj rá! ;)
2019. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Te sehogy ne csajozz amíg csak ezekre futja a szókincsed! xd :D
2019. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek nézed a nőket/lányokat pontosan, de segítek: ők is emberek. Nem úgy működnek, hogy ha a megfelelő kódot begyakorlod előre és fennhangon elmondod randi közben, akkor valahogy szex lesz a dologból. Azt mondd, amit az adott szituációban elég értékesnek és relevánsnak tartasz ahhoz, hogy elmondd.
2019. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Nézz ki jól

2. Ne nézz ki rosszul


Ennyiről szól az egész.

2019. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Ez mind szép és jó, amit leirtál, de szegény kérdező szerintem a második szó után elvesztette a fonalat. :D

2019. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek. Csak egyszeru kerdes volt egy primitiv peldaval. Nem ertitek az ironiat es itt papoltok inteligenciarol:D
2019. febr. 12. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Micsoda szemek!cuki gyerekeink lennének,nem gondolod?

Ezzel az egy mondattal indítottam a menyasszonyomnál 4 éve :D

24f

2019. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez olyan dolog ami magától jön, improvizálj. Hozzám párom anno egyetem alatt egy előadáson úgy jött oda hozzám hogy azt mondta: egy ilyen szép lány hogyhogy egyedül van? :) azóta a férjem :D
2019. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso ketto. Ha olvassatok meg. Medeljetek hogy jottetek ossze. Hisz ezek is eleg gagyi szovegek nem?xd es meg is bejott.xf
2019. febr. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!