Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem miért nem hív randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem hív randizni senki?

Figyelt kérdés

Szép arcú, kedvesnek mondott lány vagyok. Igényes vagyok, csinosan öltözők, sminkelek, rendszeresen járok fodrászhoz, ápolt vagyok. De a férfiak inkább csak olyan haverként tekintenek rám akivel jól el lehet hülyéskedni, nevetni, esetleg kisírni magukat a vállamon ilyenre is volt már példa. Van rajtam egy kis felesleg de nem olyan vészes, ez lehet az oka? Kb.12-15 kiló. De más ennél ducibb baratnoimnek is van pasijuk. Szerintem nem vagyok unalmas társaság, sok mindenhez hozzá tudok szólni és vannak hobbijaim is.

25/N



2019. febr. 16. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Lehet kicsit fiús vagy. A férfiakkal nem spanolni kell, hanem szexinek lenni.
2019. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Talán mert gyerekes a hozzáállásod az élethez, vagy mert nem vagy elég nőies, személyiségre.
2019. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Három eset lehetséges:

1. Nem vagy férfiak között.

2. Nem vagy széparcú.

3. Nem vagy nő.

2019. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Én elhívlak, benne vagy?
2019. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
#20.49 Te még új vagy itt, igaz?
2019. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne új, csak próbálkozik.

Igaz, hogy soha senki nem megy, de azért :D

2019. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Írj rá Lampucira, pont most keres valakit, akit elhívhatna moziba.
2019. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
A külső nem elég. Kellenek bizonyos belső tulajdonságok ahhoz, hogy párkapcsolatra is alkalmas legyél valakinek.
2019. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sokan írtatok üzenetet is, azt elfelejtettem leírni hogy személyen szeretnék beszélgetni, ismerkedni. De azért köszi mindenkinek.az lehet amit valaki írt, hogy nem vagyok elég nőies személyiségre.ebben van valami.

Igen volt már barátom majdnem 4 évig együtt voltunk de ennek már két éve vége és azóta semmi érdeklődés.

2019. febr. 16. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
#21.07 Azok közül, akik írtak, egy sem hajlandó veled személyesen beszélgetni, ismerkedni?
2019. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!