Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti sokakkal találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sokakkal találkoztatok már innen? Nem veszélyesek?

Figyelt kérdés
Sok privát üzenetet szoktam itt kapni ismerkedő szándékkal. Egy-egy egészen szimpatikus. De olvasva a frusztralt kommenteket azért elgondolkozom hogy nem veszélyesek e ezek az emberek, meg mindegy hogy ki csak legyen barátnőjük.

2019. febr. 16. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól függ, hogy valaki veszélyes-e, hogy melyik oldalon "futottatok össze"...
2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Miként lenne bárki veszélyes? Félsz, hogy elrabolnak és bezárnak a pincébe egy szex ketrecbe?
2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Frusztrált emberek is csak emberek. Nem igazán veszélyesek.
2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

#2

Fél, vagy inkább reménykedik. :D

2019. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

én nem vagyok veszélyes


a többieket nem tudom

2019. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Azok az emberek általában az igazán veszélyesek akikről nem is gondolnád soha. Pont ezért lehet olyan hogy amcsiban melletted él egy kedves idős házaspár és hullák vannak a pincében. Vagy egy szorgos dolgos egyetemista aki amúgy drogos,fegyvert hord magán és skizofrén csak te nem tudsz róla mert kifelé milyen kedves meg jóéletűnek látszik. A városban sem a lepusztult csövestől kell félni,általában rendes emberek,nem keresik a bajt. De az armani öltönyös cigány leszúr ha ránézel.
2019. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Van mindenhol (nem csak a neten kötött ismeretségeknél) veszélyes is, meg nem is. Ezt neked kell felmérned kommunikáció alapján.
2019. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én sem vagyok veszélyes.

Ja és nem, nem mindegy hogy ki!

2019. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Én mondjuk elég veszélyes vagyok, emiatt nem is találkozok magammal.
2019. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Tehát szimpatikus üzenetet kapsz, de úgy gondolod, hogy veszélyesek, mert olvastál valami kommenteket valakitől. Arra nem gondoltál, hogy az üzenetet és a frusztrált kommenteket nem egy és ugyanaz az ember írja?-,-

Néhany komment és üzenet alapján minek is általánosítani?

2019. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!