Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves lehet? Egy vérplazma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves lehet? Egy vérplazmaközpontban dolgozik, oda milyen papírok kellenek? Ebből legalább azt meg tudhatnám minimum hány éves.

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus nő, sokszor gondolok rá.

Talán bejövök neki. Megfigyeltem, hogy tőlem sokkal többször kérdezi meg, hogy jól vagyok-e, mint a többiektől. Gyakran figyelt engem, direkt figyeltem a szemem sarkából. Néha odanéztem, elősször elkapta a fejét, de másodjára már szemeztünk. Aztán mikor kész voltam, hamar ülzrm föl és rosszul lettem. Akkor odajött ő meg egy másik orvos, vagy nem tudom, hogyan nevezzem. Itt 3man gördülékenyebben beszéltünk, mert volt miről. Valahogy szóba kerülz az, hogy ketten itt maradunk. Ekkor kicsit elfordult, nem mert rám nézni, és nagyon elpirult. :D

Már csak azt kellene kideríteni mennyi idős kb. Segítség!


Ez azért fontos, mert már szívtam meg úgy, hogy 26 évessel majdnem összejöttünk, de ő lassan már gyereket akart, így el kellett engedni. :c


19f


2019. febr. 19. 11:26
 1/10 A kérdező kommentje:
A ketten maradunk itt az éjszakára szólt, a félreértések elkerülése érdekében. :)
2019. febr. 19. 11:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Te hol vagy? Az elbeszélésed alapján kórházra gondoltam.
2019. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Valahogy szóba kerülz az, hogy ketten itt maradunk". Ebből következtettem arra, hogy kórházban vagy, mert más esetben nem igen marad az ember éjszakára olyan helyt, ahol orvos és ápoló személyzet van.

Ha ez az eset véradáson történt, úgy már más. Egy véradó állomáson dolgozhat a lány laboratóriumi asszisztensként, vagy "laboratóriumi képalkotó" asszisztensként. Lehet ápolónői képzettsége van, bár az utóbbi időkben az ilyen jellegű feladatok ellátását is már felsőfokú végzettséghez kötik. Szerintem 20 évesnél már idősebb.

2019. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Estére bezár, de mi ketten itt maradnánk.. legyen már egy kis fantáziád.

A kérdsre nem tudnál válaszolni?xd

2019. febr. 19. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre már válaszoltam. A lány minimum 20 éves, de inkább több. A feladat ellátásához érettségi (itt már 18 éves) + laboratóriumi ismeretek elsajátítása (ez + 2 év) szükséges.
2019. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi!
2019. febr. 19. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Feltehetoen sz.rul néztél ki, azért kérdezte gyakran, hogy jól vagy-e.

Elfordult, mert herótja van az éppen rosszul lett, de mégis ajánlatokat tevő pasiktól.

2019. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Creep. Az ilyeneket kéne lelőni.
2019. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bolodn szüzek. :D
2019. febr. 19. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálad biztos idősebb pár évvel,és akár 25 évesdn is tervezhet már családot. Ne éld bele magad,amikről írsz nem arra utalnak,h bármit is szeretne Tőled,egyszerűen csak a munkáját végzi és figyelmes.
2019. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!