Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9.-es vagyok 14 éves lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9.-es vagyok 14 éves lány. Van egy évfolyamtársam akivel megismerkedtem év elején és jártunk is kb 4 hetet.Szeretem őt. nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szakitottam vele mert mást szeretek csak ő ezt nem tudja..ez a szakitás történt 3 hete. Az a baj hogy akit szeretek az az osztálytársa és elég jóban vannak.. őt ismerem de nem régebbről csak néhányszor beszéltünk már mindig köszön és állandóan szemez velem szünetekbe. mit csináljak? Ez annyira rossz:( lehet hoogy csak "játszik" velem? Vagy a volt barátom miatt nem akar semmit..? kérlek segitsetek köszi..
2008. nov. 9. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj jeleket, hogy bejön neked. Szemezz vele, mosolyogj rá, ha akar valamit akkor majd lép. Úgyis neki kell kezdeményeznie.
2008. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
90% hogy nem jön össze, ha össze is jön csak az neki lesz rosszabb, mert ott a régi pasid, mindenki r*bancnak fog nézni és még a srácnak is megalázó lesz. pontozzatok le, nem érdekel, de nagyon ritka, hogy ilyen esetben minden összejön.
2008. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!