Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok, mosolyogni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, mosolyogni vagy nem mosolyogni?

Figyelt kérdés

Randizásnál meg úgy összességében mi a jobb ha sokat mosolyogsz vagy ha nem?

Azt vettem észre ,hogy azokhoz a férfiakhoz akik nem annyira mosolygósak, kicsit úgymond flegmák jobban vonzódnak a nők.

Ez összességében igaz?


2019. márc. 8. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy mosollyal megnyerheted, a flegmasággal meg elijesztheted.

2019. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell mosolyogni,ha ùgy érzed.Nem mindig mint a tejbetök,mert a végén még azt hiszi egy nő,hogy kiröhögöd,holott semmi vicceset nem mondott.


Nem szeretem a flegma pasikat nincs annál rosszabb,mikor érdektelennek,érzéketlennek és lekezelőnek tűnik emiatt.

2019. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a helyzet úgyis adja, mi esik jól.
2019. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mūmosoly is lehet zavaró. Ha ilyen a természete, akkor már inkább legyen flegma, nem kell megjátszania magát az érdekemben.


A mosoly akkor igazán szép, ha valóban olyan jól sikerült a randi, hogy mosolyt csal az arcodra, mindenféle megjátszás nélkül.


Amúgy meg az is szempont lehet, hogy kinek milyen a mosolya, lehet hogy felszabadultan többet mosolyognak azok, akiknek szép a mosolyuk. Ismerek olyan embereket is, akik keveset szoktak, mert zavarja ōket, hogy nem áll jól nekik, nem büszkék a fogsoraikra sem, így érthetō:D

2019. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lánytól függ. Nekem pl. elsőre inkább azok jönnek be, akik komolyabbak, akár kicsit mogorvák.. Persze ha már beszélgetek vele, akkor nyílván nem annak örülnék, ha bunkózna. Az a legvonzóbb, ha alapból van egy hideg, tartózkodó arckifejezése, kellően titokzatosan, de ha veled beszélget, megmutatja a kedves, mosolygós oldalát. Úgyhogy ha randin vagy, mosolyogj nyugodtan, de ne 0-24, mert az ijesztő és idétlen is. Nevess a viccein, vagy ha csinál valami aranyosat.
2019. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!