Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor volt az első csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első csók és mikor aludt nálatok az illető?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
1997-ben
2019. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Évekkel ezelőtt.


De csak a második itt alváskor izgatott orálisan.

2019. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Tini koromban. Tudod, olyan tini, ahova a kérdésed is tartozik .
2019. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
2015-ben, akkor 19 éves voltam, csók első randin volt, ottavás a második találkozásnál, akkor még csak petting volt, az első szex az első randi után kb másfél hónappal volt, mondjuk csak hétvégénti találkozások voltak, mivel messzebb lakott.
2019. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdéshez tartozik, hogy hányadik randi után
2019. márc. 22. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Az elso csok megismerkedesunk utan 3nappal, az elso ottalvas kb. Masfel-ket honappal utana.
2019. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Az első csók a harmadik randin volt a párom autójában, amikor hazahozott, de akkor még nem engedtem neki, hogy feljöjjön a lakásomra. A negyedik randit már tudatosan a lakásomra szerveztük, mert készültünk az első közös éjszakára, így vacsorára hívtam át. Természetesen itt is aludt, bár nem sokat aludtunk azon az éjjelen :-)
2019. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne hagyni az inteligens és klisés meneteket. Az első csók legyen az első vagy második randin, az ott alvás pedig lehet valamennyivel utána, de a szex 1 hónap minimum. Ez főleg nektek szól ribkók. Én eddig az összes párkapcsolatomban így csináltam, és a legkevésbé sem tiszteltem volna a lányt, ha odaadja magát 1 hét után. Vannak körök amiket ki kell várni.
2019. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hanyadik talalkozasnal volt az első csók mert ismertük egymást előtte is, de amikor elhivott vacsorázni és setalni akkor meg is csókolt először.


Hat először én aludtam náluk, kb 1,5 hónap után, utána elég sokat voltam náluk, nem feküdtünk le en 15 voltam o meg 18 és nekem ő lett volna az első neki nem nyilvan de nem akartam még annyira, de kinyalt meg meg is ujjazott ezt olyan 3-4 honap után mikor együtt voltunk.

2022. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalam is aludt amugy, 2x kb 2 honap után, de náluk jobb volt mert sokszor nem voltak otthon szülei és közelebb lakott a sulihoz mint en haza😆😆
2022. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!