Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna az titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna az titeket ha randi elején kapnátok virágot és aztán az egész nap hordozhatnátok magatokkal amíg sétálgattok?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Szerintetek érdemes az elején virágot vinni neki ha valószínűleg órákig elleszünk? Vagy hogy érdemes?


18F


2010. júl. 4. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nekem nem tetszene amugy se vok romantikus de sztem elsö randira még korai
2010. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akkor kéne amikor a lakására mész mert cipelni virágot tényleg gáz a városban
2010. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem első randi, nagyon régóta jóban vagyunk de csak most kezd átalakulni a kapcsolatunk :)
2010. júl. 4. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább vmi csokit...azt megeszitek vagy maci..
2010. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam párokat úgy sétálni, hogy a lány kezében volt egy szál vörös rózsa, szerintem nem gond :) De azért ne egy óriás csokrot vigyél neki, elég egy szál.
2010. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy szép szál virág tök jó, és látja majd mindenki hogy tőled kapta :D:D
2010. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem tuti nem zavarna. Én nagyon örülnék a lány helyébe hogyha kapnék virágot.:) Ha csak egy szál rózsát veszel és odaadod neki majdcsak nem esik tőle össze:) Sztm nem rossz ötlet:)
2010. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem tetszene.

Én nem vagyok az a nagy virág kedvelő

Csokinak jobban örülnék:D

De lehet ő jobban szereti nálam a virágokat:D

2010. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, sőt! Örülnék neki, mert kevés pasi van mostanában, aki virágot ad a barátnőjének/leendő barátnőjének.

És tényleg ne egy csokrot, egy szál elég. Nekem személy szerint az sem lenne fontos, hogy rózsa legyen (de azért ne is szegfű).

17/L

2010. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!