Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a Norbus névről? Befolyásol a párválasztáskor? Hogy hangzik, milyen benyomást kelt benned, ez a Norbus név?

Figyelt kérdés

#Hshshshd
2019. márc. 27. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint... rendesen s-nem ejtve? Vagy sz-nek a végén? Én visszakérdeznék h tessék? Utána pedig megint h most komolyan? De magamat ismerve harmadszor is rákérdeznék, amkt viszont már én is kínosnak éreznék.

De most komolyan, létezik egyáltalán ilyen név? Meg miért ad vki ilyen nevet? Akkor már miért nem volt jó a Norbert?

2019. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Simán "S"Sel ejtve. Igen elvileg van. Barátom így nevezte el az újszülött fiát...
2019. márc. 27. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A Magyar Tudomanyos Akademia legfrisebb jegyzekeben ez a nev nem letezik. Nem lehet, hogy a Norbertet becezik igy?
2019. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyerek van akik szenvednek azért mert szülők idióta nevet adtak nekik. Csúfolják a suliba a csajok kinevetik így nem csoda hogy 18 éves korában egyből rohan megváltoztatni a nevét. Egyébként mert irtó gáz ez a név. Nyílván ha bele lennék esve a pasiba akkor elfogadnám de csak a vezeték nevét venném fel házasságkor. És nem valós hogy bármikor a keresztnevén szólítanám.
2019. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hangzása van mint valami táplálékkiegészítő márkanév. Nekem semleges. Jobb mint a Samu, meg a Soma.
2019. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem lehet h inkább csak becézbe említette neked és azt hitted h ez a rendes neve? Csak mert sztem sem létezik ilyen név. Bár manapság...
2019. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt az érzést kelti bennem, mintha egy nagymamát hallanék a játszótéren, amint a 3 és fél éves, Norbert nevű unokáját becézi.
2019. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ronda név, de nem röhögnék az illető képébe.
2019. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egy idióta becenév ez a Norbertre?

A Norberttel semmi bajom, ha felnőtt korában Norbert vagy Norbi néven hivatkozik magára. A Norbus tizenkét éves kor felett szerintem hanyagolandó, de ez nem a név függvénye, felnőttkorú Gyuluskát vagy Fancsikát se tudnék komolyan venni.

2019. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!