Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk / férfiak, ti vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, ti vonzónak találjátok a magas szőke hajú nőket?

Figyelt kérdés
A magas alatt nagyjából 173-5 cm-re gondolok, illetve kérdésem lenne, hogy ha 1-2 centivel lenne magasabb nálatok az illető, az mennyire zavaró számotokra, ha amúgy vonzónak találjátok?

2019. márc. 30. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha az arca helyes, akkor nem lenne kizáró ok, mondjuk én 180 cm magas vagyok. Ha nálam magasabb lenne az lehet fura lenne, de ha jól néz ki akkor okés lehet.
2019. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Igen, de te nem vagy kifejezetten magas.
2019. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem a magasság alapján ítélem meg. Lehet 160 de 175 cm is. Egyedül talán annyi, hogy nálam max 5 cm-el legyen magasabb, többel ne.

Szőke pedig nem az ideálom, de annál sokkal fontosabb az arca és az alakja.Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, vonzó, magasabb is lehet, mert 100%-osan biztosra vélem, hogy én nem jönnék be neki, tehát reménytelen minden...
2019. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!