Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogy lehet a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy lehet a pasi tudtára adni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Pl.ha szépen mosolygok rá akkor már sejti?
2019. márc. 31. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én megmondtam neki. Bár ez már csók után volt.
2019. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A jeles dolog f.. szság, a pasik nem kódfejtők! Kérdezd meg tőle, lenne-e kedve valami ismerkedős programhoz kettesben. Nőként is léphetsz.
2019. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Így van, hívd el egy egyszerű programra, de ne úgy, hogy: nincs kedvel beülni egy kávéra?

Inkább így: van kedved elmenni megnézni a városban a húsvéti tojásfestést? Mindegy, hogy hová, de vmi egyszerű programra, ahol van téma, nemcsak Ti lennétek a téma, aztán persze Ti is.


Gondolkodj a férfi - srác, és nem pasi - agyával, ők is rögtön elhívnak ide-oda, mert tetszik nekik a nő, a lány. Ki tudja, hogy ő mit gondol Veled kapcsolatban, de inkább tudd meg, minthogy tévedj és teljen az idő, álmodozz, miközben ő meg egészen máshol jár. De persze az is lehet, hogy majd vki "lecsap" a kezéről Téged.

Sok szerencsét kívánok!

2019. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Bárhogy.

Ha a férfi rád mosolyog, akkor tetszel neki?

2019. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Menj oda, és mond meg, hogy bejön.
2019. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mosolygásból nem fogja leszűrni, sok pasi nagyon béna ilyen jelek "befogásában".
2019. ápr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megdicséred és sokszor hozzáérsz, azért azt mindegyik venni szokta.
2019. ápr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az “adtam a jeleket” dologból 99%-ban semmit nem veszünk észre mi férfiak.



És nek csak azért, mert bénák vagyunk, hanem mert a nők az esetek 99%-ban marhára paráznak a csalódástól, és lebukástól (“mi van, ha mégsem tetszem neki, és elmondja mindenkinek”) ezért a jelek adását általában úgy becsomagolják, hogy senki nem jönne rá. Nagyon vicces dolgokat szoktam lány barátoktól hallani, hogy szerintük milyen jelet adtak.



Amúgy mi férfiak is sokszor érzékenyek vagyunk a jelekre, csak a gyakori mellényúlás miatt egy idő után elkezdünk nem foglalkozni velük


Jelek észlelése után randira hívás, majd a csaj reakciója

- mosolyog rám egyfolytában - jaj, ne haragudj, félreértetted, én csak kedves akartam lenni


- keresi a tarsasagom - bocs, én csak barátként tekintek rad, mert okos vagy, lehet beszélgetni veled mindentől


- többször megkérdezi, hogy tetszik e a ruhája, stílusa bármi - kiderül, hogy csak az egóját tuningolja a bókokkal



De mindent egybevéve a “jaj, csak kedves akartam lenni” a vezető infók. Nemrég mentem új munkahelyre, az egyik kollegina az első perctől olyan jeleket ad, mint soha senki, mosoly, ő jött oda hozzam elsőnek (nem kellett volna neki), azóta is keresi a tarsasagom, nem csak szakmai vonalon, minden viccemen elsőként nevet. A FB-ja alapján boldog kapcsolata van, mégis ontja a “jeleket”. Ha nem vagyok óvatos, most bele futok egy kínos részbe.


Ezek után tudod, ki figyel a “jelekre”

2019. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Vedd el a pénzét, rinmyálj, hívasd meg magad... észre fogja venni :) Viccet félretéve, rúgj bele egyet, bocsi.. :)
2019. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sejti, de hidegen is hagyhatja.
2019. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!