Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik, mi van ha tetten érnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, mi van ha tetten érnek?

Figyelt kérdés

Ha randiztok egy fiúval/férfival, és kamuztok neki, majd ő megjegyzi, hogy

"Sajnálom, de ez nem tűnt őszintének. Miért nem mondod inkább az igazat? ;-) "


Mit reagáltok? Milyen esetekben/témáknál jön be, hogy lebuktatok? Na és ilyenkor bevalljátok, vagy kerekítetek a mesén még egyet?


Illetve arra mit reagáltok, ha egy kitérő válaszotok után azt mondja:

"Köszönöm, de nem ez volt a kérdés"

(?)


Korotokat leírnátok? Meg hogy hány pasitok volt. Mindenkit felpontozok, aki a kérdésre válaszol.



2019. ápr. 1. 22:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%
Ha okkal, ha ok nélkül gyanúsitgat valaki, én azt otthagyom.
2019. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam ilyen dolgokban hazudni. Egyenes vagyok és a másiktól is ezt várom el. Ha valami nem tetszik azt is megmondom, maximum finoman, burkoltan megfogalmazva. Vagy ha olyan kérdést tesz fel az illető ami számomra kellemetlen csak annyit mondok, hogy erre most nem szeretnék választ adni és kész.


22 vagyok 7 éve kapcsolatban

2019. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
86%

Mondanál rá pár példát, hogy szerinted mivel kapcsolatban kamuztak neked randikon?


És jellemzően milyen kérdésekre kaptál kitérő válaszokat?

2019. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen tudom elképzelni a helyzetet. Ha először randiztok, nem is ismeritek egymást, akkor honnan a frászból fogod megállapítani, hogy hazudik valamiben? Ez alaptalan gyanúsítgatásnak hangzik, amivel inkább te teszed nevetségessé magad.
2019. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
4-es, te csaj vagy?? Amúgy látom ha valaki hazudik. Ehhez különös érzékem van.
2019. ápr. 1. 23:20
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
# 5 Ez nem volt meggyőző. Esetleg mondanál ilyen példákat, amikor "tetten értél" valakit? Könnyen lehet, hogy csak bemeséled magadnak, közben te sem keresel bizonyítékokat, ami alátámasztaná, hogy igazad van.
2019. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem ilyen arrogáns barmokra, sem pedig ilyen beszélgetésekre nincs szükségem. (Pedig én aztán a szégyentelenül őszinte emberek tankönyvi példája vagyok.) Hamarabb faképnél hagynám, mint ahogy pislantani tudna.
2019. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
92%
Előző voltam. Azt azért elmondhatnád, kérdező, hogy miben kényszerülnék én kamuzásra. Ugyanis, ha nem tudnád, civilizált (ismerkedő, de egyelőre még idegen) emberek között úgy szokás, hogy ha egyikük olyan kérdést kap, amelyre nem akar válaszolni, akkor megmondja: "Ne haragudj, de erről egyelőre / egyáltalán nem akarok beszélni." Vagy netán egy ilyen reakcióval is bajod lenne?
2019. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
92%

Elég könnyū mindenfélével gyanúsítani valakit, akit nem is ismersz. Nem kell ehhez különleges érzék.


Így, általánosító formában elég komolyan vehetetlen a kérdésed, úgy hangzik, mintha minden csajt hazugsággal gyanúsítanál. Azt még megérteném, ha egy pàr konkrét esetrōl szólt volna a kérdés, de itt úgy néz ki, mintha valami rögeszméd lenne, hogy mindenki hazudik.

2019. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sincs szükségem ilyen szamonkeresre.

Olyan kérdésre válaszolok, amilyenre akarok.

Rövid lenne az ilyen randi.

2019. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!