Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér srácként mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácként mit kellene másképp csinálnom, hogy tovább jussak a lányoknál a beszélgetésen?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta sokat fogytam, de még van rajtam túlsúly, viszont kezd egy kis önbizalmam lenni, ezért újra elkezdtem párt keresni. Sajnos nem vagyok túl érdekes személy, élőben nem merek csak úgy leszólítani lányokat, ezért interneten próbálkozok, ha valakivel össze is akadok, akkor egy pár napig beszélgetünk, de utána szépen lassan nem válaszolnak az üzenetemre. Azt gondolom, hogy az a probléma, hogy nem vagyok egy társaságba járó, nincsenek barátaim sem, de ez tényleg akkora probléma volna?

24/F



2019. ápr. 5. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A probléma nem az mint hiszed.

Minden ember, írom ember... ha társat keres akkor nem szereti a túl hosszan elnyújtott ismerkedést.

Miért nem lépsz tovább, és invitálod őket személyes találkozóra?

A kummunikáció nem embertípus kérdése, hanem intelligenciáé :)

2019. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Ez igaz, de a túl gyorsat sem, különösen mivel azt az egyéjszakásra utazók szokták megtenni. Ezért egy elég komoly lutri ez, különösen, ha az ember külseje - saját érzése szerint - nem túl előnyös.


Én is szalasztottam már el lehetőséget egy olyan személlyel akivel sok jó témám volt, mert nem mertem semmit felhozni... Mert utálom a külsőm. A baj az amikor ezt kivetítem az egész világra, holott ez az én bajom. Az pedig, hogy megoldhatatlan (vagy csak nagyon "drágán" megoldható), senkit nem érdekel. Jogosan.

2019. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most, mióta megint próbálkozok egy valakivel jutottunk el addig, hogy találkozzunk, de azt is ő kezdeményezte, nem sokkal azután, hogy kiderült, hogy az átlaghoz képest "pénzes" vagyok. Nem dicsekvésből mondtam, csak felmerült. Taliztunk, direkt nem vittem magammal pénzt, igazam lett, pénz kellett volna, miután nem kapott, többet nem is keresett.
2019. ápr. 5. 15:09
 4/7 anonim válasza:
Ha zavar a külsőd, akkor járj el edzeni. Otthoni/egyedüli edzéshez a Fegyencedzés könyv és facebook csoport nagyon jó kiindulási pont. Én csoportos edzésre kezdtem járni, Budapesten nyugodt szívvel tudom ajánlani az Oldschool Traininget, vagy máshol esetleg hallomás útán Strongfirst képesítéssel rendelkező edzőket. Ezeken a helyeken befogadó közösség vár és nálunk elég sok a csaj:) Ugyanakkor természetesen a következetes edzés magabiztosságot is hoz majd, ezt garantálom. Ha esetleg a konditermi ezés elriaszt, itt nem a testépítés a cél, hanem az egészség a fő szempont. Továbbá olvasásra tudom ajánlani a 12 szabály az élethez című könyvet. A cím elriaszthat, hiszen valójában nem léteznek univerzális szabályok, amik mindenkin segítenek, de a tartalom kárpótol.
2019. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp benne vagyok egy fogyókúrában, aminek része az edzés is... úgyhogy folyamatban van a változás
2019. ápr. 5. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A csajozashoz kommunikacio kell, te ezt nem szoktad csinalni, mert nincsenek barataid. Ezt is lehet gyakorolni, mint annyi mindent.

A fogyasodhoz gratulalok! Az ott elert eredmenyek remelem onbizalmat fognak adni ahhoz, hogy most mas szinten folytasd az atalalkulasodat. Menni fog ez is, hidd el. :)

Amugy pont az a baj, hogy a verbalis kommunikacioval akarsz hatni a lanyokra, mikozben azt mondod nem erosseged. Ugye erzed, hogy ez igy boduletes ellentmondas? Eloben kene probalkoznod, mert ott nem csak a szavak szamitanak, hanem a metakommunikacio is, amit chatben nem tudsz hangulatjelekkel potolni. Szerintem batran ismerkedj eloben.

2019. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz h önbizalmad legyen olyan testben kell h élj ami számodra megfelelő! Nem másnak, neked! Ha ez megvan és rendbe teszed magad, mind testileg mind lelkileg, nem is biztos h te fogsz vadászni a csajokra, lehet h ők rád 😉 és nem a pénz a lényeg, jó egy csövessel se jönnék össze akinek se munkája semmi, olyat is láttam már h a csaj azért szakított a pasijával mert kőgazdag volt, ő meg nem, és így nem akarta. Ilyen is van. Mondanom sem kell h a hapsi el is vette feleségül, annyira megfogta a személyisége, pedig a lány kövér. A hapsi egy 10 es skálán kb 7, szóval ez sem minden. Azóta gyerekük is van. Sztem az első pár randin ne is említsd senkinek a pénzt, akit igazán te érdekelsz, annak nem számít h gazdag vagy e v csak az átlag.
2019. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!