Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vmi jó randihely tipp Zalaeger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmi jó randihely tipp Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanra gondolok ami fedett helyen van, és nincs forgalom, tehát kicsit összesimulhatunk a barátommal. Akár egy eldugott pad.... plázában például sajnos elég nagy a forgalom. (meg tök világos is van)

2019. ápr. 9. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kis milliószor voltam a plázába, nem mondanám, hogy nagy a forgalom. Multkor a Strike-ban (hamburgeres) voltunk a barátnőmmel hasonló időben mint most, és viszonylag kevesen voltak, szolid világítással. A hamburgerek számomra édesek, ami az én ízlésemnek furcsa, de nem rossz. Esetleg az Interspar mögötti/melletti parkos résznél is találhattok eldugottabb helyet (bár arrafele már nagyon régen voltam, az év nagy részét már Pesten töltöm)
2019. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú... most a tesco próbafülke ugrott be. Nagyon őrült ötlet? :D
2019. ápr. 9. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, most ha nyilvános szeretkezés a cél, akkor jobb, mint a mosdó, pláne egy-két helyen amilyenek a mellékhelyiségek undorom nem lenne, de egy próbafülkénél azért vannak jobb helyek. Arról nem beszélve, hogy hallottam már hogy egyesek a használt pelenkát, betétet, tampont felejtettek, pont ebben a tescoban a vásárlok, te gusztusod, de előbb megyek el megnézni moziban valami lefutott filmet napközben, mikor kevesen vannak, akkor is lehet kicsit meghittebb, intimebb hangulatot teremteni.
2019. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem "nyilvános szeretkezés" a cél, inkább összebújásnak, "pettingnek" mondanám. Nekem mindenképp tisztább, kényelmesebb, kulturáltabb benyomását kelti, mint egy nyilvános wc. Fujj. Na, a budiban elhiszem hogy előfordulnak olyan dolgok, amiket írt a kedves hozzászóló.
2019. ápr. 9. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ifjúság park, bár az nem fedett.
2019. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a kültérrel, de a héten sajnos nem a legjobb lesz az idő. A mozi sem rossz ötlet, csak kicsit drágállom szimpla csókcsatához.
2019. ápr. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!