Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim, és nem akarom elszúrni (többi lent)?

Figyelt kérdés
Pl.. amikor találkozunk hogyan köszönjünk? mert ha adnám a 2 vagy 3 puszit és ő nem az már milyen....Mert igaz tegnap ő hívott fel, de megbeszéltük, hogy ma találkozunk, de még azt is kérdezte, hogy egyedül leszek-e mondom persze, de ő ezt nem tudja....( én vagyok a fiú)....izgulni nem izgulok, csak jólenne pár dolgot tisztázni...
2010. júl. 5. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztok adjál neki 2 puszit,és ajánld fel,hogy üljetek be valahová,vagy menjetek sétálni.Menet közben beszélgessetek.Gondolj ki 1-2 témát,amivel lehet kezdeni.Esetleg még találkozáskor bókolj neki,hogy nagyon csinos vagy.

De ezt nem értem miért kérdezte,hogy egyedűl leszel e.Ha ketten randiztok minek egy 3. személy?Vagy hozni akarja a barátnőjét is?

2010. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Te, ezen kár ennyit görcsőlni, tegyél ugy mintha már évek óta ismernéd a csajt és egyszerüen add magad, ha bejön neki jó, ha nem, akkor meg mindegy mekkorát szinészkedtél volna elöbb utóbb ugyis zátonyra fut a dolog. Mi az, hogy hány puszit adj ? Egyet ! Legyen elég neki különben elbizakodik.
2010. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!