Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vonzóbbnak látod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vonzóbbnak látod a pasit ha szép autóval érkezik a randira?

Figyelt kérdés
Ez állítólag tudományosan mért tény. De mi a válasza a hús-vér magyar nőknek?

2019. ápr. 18. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A szép autó nekem azt jelenti, hogy látszik, hogy karbantartja, tiszta kívül-belül. Ugyanúgy pozitívum, mint az ápolt kéz és a rendezett ruházat.
2019. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Már bocs, de több ízben rácáfoltam erre gyalog vagy nem szép autóval. :D

32/f

2019. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy érted.

Ha a "szép autó" azt jelenti, hogy x márka, meg y ár, akkor hidegen hagy.

Ha a "szép autó" azt jelenti, hogy szépen rendben tartja, odafigyel rá, nem bontószökevény, nem retkes, nem veszélyes, nem büdös, stb, akkor igazából jó pont, számomra szimpatikus, ha valaki vigyáz a dolgaira és felelősen bánik velük.

2019. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

"Már bocs, de több ízben rácáfoltam erre gyalog vagy nem szép autóval. :D"

Non sequitur.

2019. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Na igen nem mindegy mit értesz szép alatt :D az hogy egy retkes kocsival érkezik, az nekem azt sugallja hogy a pasi trehány, nem érdekli a tisztaság, a takarítás. A márka hidegen hagy.
2019. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

"Már bocs, de több ízben rácáfoltam erre gyalog"


Szerintem te a kérdést se érted.

2019. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően igen, de utána úgyis TAXI visz haza, ha buliba vagy étterembe megyünk, mert ott ugye iszik az ember.
2019. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ez állítólag tudományosan mért tény. "


Én meg állítólag ufó vagyok.

AMúgy nyilván, egy szép autó nem hátrány, és csupa kosz, mocsok autó pedig igénytelenséget sugároz, tehát nyilván hátrány.

2019. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szép autó nàlam azt jelenti hogy igényes,tiszta,rendezett,nem rohad, nem dohànyoztak benne.

Az autó tükrözi a férfi igényességét is szerintem.

2019. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lett definiálva a "szép", ahogy a válaszokból is látszik. Mentem gyalog randira, tragaccsal randira, 3 hete lemosott/takarított autóval randira, de sikeres volt a randi. Az ismeretség után kiderült, hogy voltak udvarlók pedánsan karban tartott, drágább vagy autó formájúbb autóval. Ebből született az a következtetés a tök fejemben, hogy ha a randipartneremnek a randipartnere volt a fontos, nem az autója. Ha az autó lett volna fontos, akkor az autószalonba ment volna, nem randira. Elnézést.

32/f

2019. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!