Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Antikapitalista férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antikapitalista férfival randiznátok, hogyha egyébként szimpatikusnak tarjátok?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap találkozok egy lánnyal az egyik netes társkeresőről és elég aktívan foglalkozom közéleti témákkal, problémákkal. Elég keményen bírálom a társadalmi hieararchiát, a szabadságot megfosztó bérmunka rendszert és az igazságtalan egyenlőtlenségeket.

Viszont szomorúan tapasztalom, hogy elég kevés rendszerkritikus ember van és inkább elfogadja ezt az egészet úgy ahogy van és emiatt ijesztőnek tűnök a másik szemében. Múltkor egy lánynak megírtam azt, hogy egy barátommal mozgalmat fogunk alapítani és elijesztettem ezzel. Van ez a másik lány, aki elég szimpatikusnak tűnik csak nem akarom elijeszteni ezzel, mivel elég könnyen rátudok térni erre a témára. Nem szoktam mocskolódni, káromkodni mindig próbálom kulturáltan előadni a véleményemet és hát elég sok mindenről szokott véleményem lenni.


2019. máj. 7. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az antifák között találnál csajt magadnak. Tudod, tünti, hiszti, aztán irány a Meki, és instára lőne egy fotót az új Galaxyvel. :D

Komolyan, ha neked ennyire áthatja az életedet ez az... antikapitalista szemlélet, akkor talán érdemesebb olyan csajjal ismerkedned, aki hasonlóan gondolkodik.

2019. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsészlányok között keresgélj.
2019. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki az utóbbi időben többször írt kérdést a gyékán antikapitalista témákkal kapcsolatban, és nem szokta megválaszolni, miből akar élni, ha már az ún. társadalmi betagozódást elutasítja?


A rendszerkritikával nincs gond, ammenyiben életképes és humánus alternatívákat tudsz mutatni. Tudsz?


"Múltkor egy lánynak megírtam azt, hogy egy barátommal mozgalmat fogunk alapítani és elijesztettem ezzel." Az élcsapat vezérének nem szabad foglalkozni ilyen kispolgári dolgokkal, mint a partnerkapcsolat. Te sokkal többre vagy hívatva, Kérdező! Neked küldetésed van!! Neked az elnyomott osztályt kell vezetned!!!

2019. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A rendszerkritikát adom, csak ne akapitalizmust kritizáld, hanem V. Orbán királyt.
2019. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Éljen a szabad szerelem! Pokolba a bérmunkával, legyen mindenki osztályöntudatos költemények szerzője és mozgalmár!
2019. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Bartos möster?
2019. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj de ki akar egy akkora lúzerrel lenni aki szerint ugyan annyit ér a munkakerülő, semmirevaló putris cigány mint egy tisztességesen dolgozó ember? Mégis kinek vonzó az a mentalitás, hogy ugyan olyan életszínvonalon éljen az, aki egy percet nem dolgozott soha, mint én, aki 16 éves kora óta becsületesen dolgozik?

Itt nem a rendszer elfogadásáról van szó, hanem arról, hogy egyszerűen undorító az a mentalitás, hogy tartsuk el és tarsuk életben a biológiai hulladékokat meg társadalmi söpredéket aki nem is akar tenni azért, hogy megéljen. Vannak jobb és rosszabb emberek, és akinek nincsen semmije az annyit is ér. Minden értelmes ember számára taszító az a mentalitás, hogy olyan embereknek biztosítsunk jó anyagi körülményeket akik semmit nem tesznek ezért és még csak dolgozni vagy tanulni sem hajlandóak.

2019. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Mint mondjuk a Rogán Cili meg a Pénztáros Lőrinc?
2019. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően elitellenes beállítottságú vagyok, az alapelvem a tisztességes munkáért tisztességes bért. És ebbe nem fér bele a munkakerülő alkesz és a politikusbűnöző sem. Egyiket sem szeretem hogy a véremet szívja, nem is írom ide mit tennék velük, kimoderálnák.

Ismerkedni könnyedebb témákkal kell, hacsak nem ugyanazon a tömegdemonstráción nyomultok :)

2019. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!