Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet belőlem alfahím?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet belőlem alfahím?

Figyelt kérdés

Keményen edzek.Többféle edzést csinálok.Megszállott vagyok.Volt,hogy addig futottam,amíg össze nem estem.Vagy hogy edzés közben összehánytam magam,de utána tovább folytattam.Vagy volt,hogy a túlterhelés miatt guggolás közben megroppant a térdem,de én sérült térddel is megcsináltam a következő sorozat guggolást,mert nem bírtam leállni.Kb 4 hónap alatt jött rendbe.

Leginkább csak az érdekel,hogy erősebb és erősebb lehessek.Egyetemre is azért jelentkeztem,hogy valami irodai munkám legyen,ami mellett több időt és energiát tudok folytatni az edzésre,mint valami gyári fizikai meló mellett.De amúgy magasról teszek a karrierre.


Viszont ennek ellenére félénk vagyok,a szociális képességeim egyenlők a 0-val.Határozatlan és önállótlan vagyok.És nem nagyon kellek a lányoknak.Nem tartanak alfahímnek.



2019. máj. 10. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Írnám, hogy légy felelősségteljes, becsületes, megbízható, törődő, és magabiztos, de ezek nem olyan könnyen tanulható tulajdonságok.
2019. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"de én sérült térddel is megcsináltam a következő sorozat guggolást,mert nem bírtam leállni.Kb 4 hónap alatt jött rendbe."


Inkább csak ostoba vagy.


Honnan szeded azt a hülyeséget, hogy attól lesz valaki alfahím, ha összeesik futás közben és minden szabadidejét a konditeremben tölti? Ettől csak egy gizda janika leszel.

2019. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Gondolom a fizikális erő alapján lesz valaki alfahím
2019. máj. 10. 11:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyrészt: rosszul gondolod.

Másrészt: még ha ez igaz is lenne, akkor se célravezető tönkretenni magad, attól nem erős leszel, hanem roncs.

2019. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"#2 Gondolom a fizikális erő alapján lesz valaki alfahím"


Hatalmas tévedésben vagy.

2019. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az az alfa, aki legmagasabban tudja lepisilni a fákat a territórium körül. Vita esetén élet-halál harcban dől el. Régi szép idők, mikor a selejtek kihullottak a párbaj során...Nem volt ennyi idióta.
2019. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont azokat a hiányaidat soroltad fel,amik nagyon fontosak.Nem vagy határozott, nem vagy önálló. Önbizalmad sem sok lehet hiába csinálsz magadból Herkules!

Előszőr koncentrálj a saját magad megszeretésével,elfogadásával,majd azután foglalkozz a külsőségekkel

2019. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gúnyos dolgokat írni. A gondolkodásod tesz azzá, azzal, hogy van egy stabil pont az életedben, ami lehet akár az edzés is (lásd Kathi Béláék), de nem az izmokról van szó. Az, hogy helyes döntéseket hozol, nem hagyod hogy kihasználjanak, és fel is ismered ezeket a helyzeteket az életben, amikor jobb tovább állni.
2019. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Hihetetlen ostoba vagy. Lehetsz akármilyen izmos, nekem se kellenél.

Attól, hogy kigyúrod magad, nem leszel "alfahím".

Tudod ki alfa? Például Robet Downey Jr. Akárhova megy, rögtön rászegeződik minden tekintet, pedig se nem különösebben izmos, és már nem is huszonéves. Azért is népszerű, mert árad belőle a tisztelet. Főleg a humorával és a mások iránti kedvességéből adódóan tiszteletet parancsol. Emelett egy igen rossz helyzetből lett sikeres.

Szóval sikeres, törődik másokkal, a rossz tulajdonságait kompenzálja.

Ilyen mentalitással, mint a mostani, sose fogsz kelleni a lányoknak. Hiába vagy izmos, ha belül semmi sincs.

2019. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

3as


Nem, nem a fizikális erő alapján leszel alfahím.

Pl nálad a leírásod alapján a következő dolgok állnak az alfaságod útjában:

- felelőtlen vagy, ha addig futsz,míg összeesel, hányásig kínzod magad, de nem hagyod abba, széttört térddel is guggolgatsz, mert megszállott vagy.

Egy alfa meggondolt, felelősségteljes, lehet rá- , és vele számolni. Nem fogja szétcseszni magát egy széria guggolásért...

-A munkájában jó, szívvel lélekkel csinálja, nem csak ímmel- ámmal, és amúgy a fizikai munkások lesznek alfák, pl. egy kovácsot tudnék elképzelni, nem egy lusta irodistát. Izom, izzadtság, verejték.

- Magabiztos, határozott és önálló. Vele nem lehet "$zarozni", olyan a kiállása, ha bemegy egy terembe, megáll a levegő... A nők alatta akarnak lenni, a férfiak meg olyanok akarnak lenni, mint ő. Az összes.

Mindig udvarias, mindig mindenkihez van egy jó szava, egy bók, egy dicséret.

-A társadalomban fontos része van, nem veszik el a gépezetben, hiszen egy alfahím vezeti a "falkát", nem sodródik az árral, és nem osztja a feladatokat, ő határozza meg az irányt és ő megy előre.

- Nem a pénz, a hatalom, a státusz érdekli őket, ha kell, segítenek az elesetteknek, irányítják a bizonytalanokat, és nem társadalmi rang vagy bankszámla alapján válogatja, kik veszik körül.

- nem lehet náluk nyalizással érvényesülni, átlátnak a szitán és ahhoz húznak, akik őszinték, akkor is, ha nem fog tetszeni neki a véleményük.

Edzhetsz, amíg megáll a szíved, attól nem leszel alfa.

2019. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!