Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó. Az a nagy gond van velem, hogy képtelen vagyok olyan helyen dolgozni,ahol utálnak vagy mindenért cs*sztetnek. Túlérzékeny vagyok,és menekülök az ilyen helyekről. Ahol viszont legalább egy kicsit normálisak, nem szekálnak állandóan, ott megállom a helyem. Igyekszem magamon változtatni, de nehezen megy. 1 hónapja nincs munkám jelenleg,előtte dolgoztam 1 évig. Most suliba fogok járni,hogy legyen egy biztos szakmám (ápoló) , remélem ott eltudok majd helyezkedni. Szóval a kérdés röviden,hogy járnátok-e olyan lánnyal, aki kissé bátortalan? 24L
2019. máj. 12. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Elég sok nő és férfi kissé bátortalan. A különbség annyi, hogy a férfiakat ez jellemzően nem zavarja, mert nem velük szemben elvárás, hogy legyenek férfiasan bátrak.

Szóval igen, én és több millió férfitársam járna veled, ha amúgy rendben vagy.

2019. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális vagyok,gondoskodó, hűséges, imádok főzni/mosni/takarítani, nem vagyok agresszív, hisztis. Csak ennyi gond van velem szerintem.. Meg 1-2 apróság, de az nem súlyos... csak félek,hogy esetleg emiatt nem kellenék valakinek. :/ Mert ha legalább egy kicsit normális helyen dolgozok, ott megállom a helyem..
2019. máj. 12. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Mit jelent az, hogy túlérzékeny? Mivel csesztetnek?
2019. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Az idióta embereket én se tudom elviselni hosszútávon, szóval emiatt nyilván egy nőt sem ítélnék el. 29/F
2019. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy ha kiabálnak velem,mindenre megjegyzést tesznek, mindig engem néznek mit csinálok/hogyan csinálom stb.. nehezen tudom ezt elviselni...
2019. máj. 12. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem feltétlenül túlérzékenység. Szerintem ez alapreakció... ha csak ennyi..


Egy bátortalan lány vonzó tud lenni, mert ha ilyen marad, akkor teret ad a férfinek, hogy férfi legyen, és nem hurroghatja le, nem hülyézheti. Gondolom más dolgokban van véleményed, és vannak elveid, csak lehet hogy nem vagy annyira talpraesett.

2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Nyilván nem kizáró ok, valameddig ez még aranyos is, de egy kapcsolat nem csak ezen múlik. 28F
2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És a kritikával hogy állsz? Ha valaki pl. azt mondja, hogy elégedett vagyok a munkáddal, de eszrevettem, hogy itt és itt kellene egy kicsit máshogy csinálni. Valami ilyesmire gondoltam. Szóval?
2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem olyan dolog amit akárki is szerintem megszólna. A legtöbb ember legbelül kicsit fél a kritikától az elején, de van aki megtanulja kezelni van aki nem. Egyáltalán nincs veled semmi gond, érző emberi lények vagyunk. :) 21/F
2019. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kritikát elviselem, amennyiben nem bunkón közli velem.Pl így: b*zdmeg ez egy kalap sz*r,ezt nem így kell,hanem így meg úgy ... b*zdmeg :D
2019. máj. 12. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!