Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érti meg a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a pasi hogy nem akarom hogy átjöjjön hozzám ma este?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő, nem ismerem ugyan, de a testvérem unokatestvére, mert ugye mi féltesók vagyunk!

Na pár napja elkezdtünk beszélgetni, 3 évvel fiatalabb tőlem.

Ma viszont egész délután azt hajtotta hogy ma este át jönne hozzám, mondtam neki találkozzunk holnap. Ő holnap nem ér rá, mert dolgozik 6ig utána szerel még, másnap hajnalban pedig indul mert mezőgazdaságban dolgozik.

Mondtam legyen akkor holnap 15 perc. Na hát ő ezt nem értette meg! Mondta hogy találkozzunk ma. Aztán már fel hívott hogy csak 5 percre menjek ki a kapuba, de ez lehetetlen nekem van egy kislányom, a szüleimmel élünk külön rész de hát akkor is olyan gáz lenne!


2019. máj. 14. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma kanos.
2019. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, elindult most a mekibe megkérdezte megyek e vele, mondtam nem. Kérdezte hozzon e valamit nekem.... Nem értem a logikát.

Azt is mondta hogy ő nem olyan, amikor elkezdtünk beszélgetni akkor is mondta hogy ő komoly kapcsolatot keres és nem kalandot, azt is írta hogy ő csak azt szeretné ha személyesen is beszélnénk, be se kell engedjem. Ő csak dumcsizni akar, semmi hátsószándek.

2019. máj. 14. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 16?
2019. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, tök naiv vagyok!!!!! Elhiszek mindenkinek mindent!!
2019. máj. 14. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod neki, hogy nem alkalmas, aztán többet nem reagálsz üzenetre, hívásra.
2019. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Zárd le minél előbb, aki ilyen erőszakos, azzal nem érdemes kezdeni.

Nekem is volt szerencsém egy ilyenhez, a második randiig már nem jutottunk el

2019. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő is csak megb...szna és otthagyna a pulyával. Látja hogy ezt hagytad már másnak is. Ő is beléd verné akkor azt viszlát.
2019. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es elég alpárian fejezte ki magát, de az a lényeg valóban, amit írt.
2019. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!