Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok nöként,77 kiló körül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok nöként,77 kiló körül?

Figyelt kérdés

Mert en akkorának érzem magam mint az elefant , nem merek . Lefogytam mar 105 röl erre a súlyra , de meg mindig nagy a karom, hasam .

167 magas vagyok

Ti belevágtatok ilyen súlyban , vagy nem érdemes ?



2019. máj. 18. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodtan vágj bele, csak játssz nyílt lapokkal. Nekem több egész alakos képem is volt fent társkeresőn. Nem volt meglepetés a randin, hogy hogyan is nézek ki élőben. Akinek nem tetszik, az eleve nem is írt.

Mondjuk évek óta nem használok már társkeresőt, mert férjnél vagyok. ;)

2019. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a fotók jobban néznek ki mint a valóság mert nem fotózom kulön a karom, kulön a testreszeim es egyben jó az összhatás
2019. máj. 18. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Pasiknál is csak egybe jó az összhatás, emiatt ne aggódj. Mindenkinek vannak apróbb hibái.
2019. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nehéz nekem randizni nőkkel. A vékony nők nem jönnek be, akin meg van kis fogni való, annak meg béka feneke alatt az önbizalma, nem mer megnyílni.
2019. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, legyél büszke a teljesítméyedre, tegyél fel egész alakos képet és ne koncentrál a hibáidra. Teljesen vágyölő egy férfi számára, ha bókol, te meg visszavágsz, hogy "tényleg úgy gondolod? Na várjál csak, még nem is láttad közelről a karomat. A melleimről már ne is beszéljünk, fúj!" Hát így nem leszel érdekes senki számára. Ha megragadja a férfit az összhatás, engedd el magad és sodródj az árral.
2019. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális nőnél akkor is sorban állnak a férfiak, ha 105 kiló.
2019. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki erdeklodik irantad ne kuldd el, nagy butasag volna. :) Mindenkeppen legyel nyitott, csinos, mosolygos. Tudod miert? Mert sosem lesz tokeletes a tested, mindig lesz valami, amin javitani akarsz, teljesen folosleges feltetelekhez szabni az ismerkedest. Kozben folytasd az eletmodvaltast, mehet parhuzamosan a ketto. ;)
2019. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!