Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből már nem lesz semmi ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből már nem lesz semmi ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pár napja randiztam egy lánnyal és hát eléggé elizgultam az tény, de szerintem nem volt olyan gáz. Azt beszéltük, hogy ő is jól érezte magát és majd még lesz randink és ír majd. Viszont azóta nem beszéltünk. Egyszer írtam neki, arra válaszolt de ennyi. Gondolom akkor ez ennyi volt, nem? Vagy ez előfordul? Nem vagyok túlságosan otthon ezen a téren, ez volt életem második ranidja. Előre is köszi a válaszokat.


23/F



2019. jún. 9. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ma holnap munkaszüneti nap. Ráírsz találkozzunk ekkor és ekkor írj normális programot. Pl egy fagyi ma délután 5-6körűl. Ha nemet mond akkor holnap kb ugyanekkor? Ha arra is nemet mond és nem ajánl konkrétan mást akkor megy a levesbe.
2019. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj csak a holnap délután jó mindkettőnknek mert ő ma dolgozik délután én meg holnap délelőtt. Arra szeretném elhívni, de ha nem ír semmit, akkor nem tudom van-e egyáltalán értelme elhívni.
2019. jún. 9. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már lemondott rólad, mert ha eztán is akarna találkozni, akkor már beváltotta volna az ígéretét miszerint majd ír neked. Pár napja nem írt...

F.

2019. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos énis így gondolom :(
2019. jún. 9. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne lógasd az orrod, hanem nézz körül és találsz kedvedre való lányt is, de nem biztos, hogy a legelső lesz az, akire vágysz.

F.

2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, ez már a sokadik ilyen eset volt. Kicsit kezdem már unni.
2019. jún. 9. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé fiatal vagy ahhoz, hogy megunjad. Fel a fejjel előtted a jövő!

Ffi.

2019. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!