Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhízott/Nagydarab/Kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott/Nagydarab/Kövér Lányok/Nők! Van itt közöttötetek olyan akinek puha hájas és lóg a hasa? Imádom az ilyen lányokat főleg amikor sétálnak . Csak sajnos egy ilyen lányt se ismerek személyesen.

Figyelt kérdés
Itt egy 20 éves sportos srác aki nagyon is örülne a társaságotoknak ! :D

2019. jún. 9. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Menj fel ingyenes társkeresőre, találsz bőven...
2019. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Pfej fene a gusztusod. De egyébként társkeresőn sok van ott biztosan találsz.
2019. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Túlsúlyos nő vagyok, de soha nem lennék valakinek a beteges fétistárgya. Akkor inkább lennék egyedül. De szerencsére van norális párom, aki nem valami fétis miatt van velem, hanem mert szeret és támogat az életmódváltásomban.
2019. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Erre a "kedves udvarlásra" biztosan özönlenek majd a nők...
2019. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez neked miért jó?
2019. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek más az izlése ezt nehéz megérteni? Ha ez a fétise akkor miért baj? Neki ez tetszik am tényleg társkereső oldalakon nagyobb sikerrel járnál.
2019. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsen azzal semmi hs az ilyen fura dolgok jönnek be de nem értem miért kell mindig ilyen kínosan megfogalmazott kérdéseket kiírogatni.
2019. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek az ilyen nők,de itt nem fog szerintem senki sem jelentkezni.A legtöbb kövér,nagy hasú nő nem hiszi el,hogy vannak férfiak,akik odavannak értük.Ez nem fétis vagy bűn,ilyen az ízlésünk.
2019. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező. Ha gondolod írj privatot. 20 éves és eléggé elhízott vagyok. Lóg a hasam is és hát puha lötyögős
2020. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszonylag az az enyém, de szeretném még ha nőne
2020. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!