Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért próbálkozott be 3x is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkozott be 3x is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akivel jóban voltunk, tipikus minden csajnak bejövő szépfiút kell elképzelni. Aki sok lányt megkaphatna. Először csak hangoztatta, hogy mennyire bír engem, hogy én nem érdekből keresem a társaságát és velem milyen jól eltud lazán beszélgetni és egyre érzelmesebben próbált hozzám szólni,ezért távolságtartóbb lettem vele. Aztán elhívott, hogy igyunk meg valamit suli után, én mondtam, h nekem erre most nincs időm, mondta, h nem kell most, lehet később is.Aztán másodszorra egy buliba akart hívni, az elől is kitértem, majd végül megint elhívott meginni valamit. Megint elutasítottam, most konkrétan tettem, úgyhogy ezt tudomásul is vette,nem hiszem, hogy fog többet próbálkozni. Nem értem, mit akar tőlem, annyi lányt megkaphatna akkor mit tepert itt utánam.
2019. jún. 14. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuh...ha ennyire hülye lennék, inkább nem is mennék emberek közé.
2019. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mit akar? Tán csak nem azt, amit mondani is szokott?
2019. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tiril ***** válasza:
100%
1-es a kérdező túl sokat volt a napon, fogjuk ezt a magas UV sugárzásra.
2019. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Jó, akkor már csak azért is maradjon otthon :D

2019. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy most arra vársz e, hogy mástól halld, hogy tényleg bejössz neki? Biztosan taszítod, azért próbálkozott be ennyiszer... Egyébként köztudott, hogy az kell mindenkinek, akit nehezen kaphat meg. Azért jössz be neki pont, mert elutasítod.
2019. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jó,de vajon csak szexet akart vagy többet is.
2019. jún. 14. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk?
2019. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer kiirtad.. mondtam hogy irj rá v!
2019. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítottad, háromszor. Tehát nyilván nem tetszik neked a fiú. Akkor nem mindegy, hogy mit akart? :D
2019. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetemi srác nem,akivel hamarosan sose többet nem találkoztok.Hogy a fenébe lehetsz ilyen berögzült,és mániás.Vgy négy oldalnyi választ kaptál!Te meg itt rugózol.Akkor is megírtuk,hogy írnod kell neki.De csak a kérdést teszed ki két naponta.
2019. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!