Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a másik fél elfelejtettem a randit?

Figyelt kérdés

Úgy hogy ti már ott voltatok, vartatok, ő meg sehol nem volt? Mit csináltatok?


26L


2019. jún. 21. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*elfelejtette
2019. jún. 21. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy elaludt. Utána még folytattam vele az ismerkedést, de felesleges volt. Én azt mondom, hogy ha annyira nem érdekli a találkozás, hogy észben tartsa, akkor meneszteni kell! Később is ilyen megbízhatatlan lesz.
2019. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Megmondó Ember ***** válasza:
100%

Hazamentem.... Hát mi mást csináltam volna :D

Másnap mindenféle kamut magyarázott, hogy mi volt, miért nem jött. Tapasztalatom szerint az ilyen felejtős nagy valószínűséggel.

2019. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Nagyon dühös voltam, hazamentem. Mire hazaértem, már várt egy bocsánatkérő email (akkor még nem voltak okostelók ennyire elterjedve), ahol nem kamuzott, hanem elmondta, hogy kiment a fejéből, és hogy nagyon szégyelli magát, és bocsássak meg neki. Megbocsátottam, ma ő a férjem.... 34/N
2019. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék megbocsatani, bármit ír, vagy mond ezután.


Szerintem nagyon megalazo az ilyen helyzet. Én tiszta hülyének éreztem magamat, hogy készültem, szép ruhát választottam ki az alkalomra, szépen megcsinált a hajamat stb. És utána meg kullighattam haza. Szerintem nincs bocsánat erre.

2019. jún. 21. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez nagyon gáz. Velem egyszer majdnem megesett. Valahogyan az utolsó pillanatban eszembe jutott, hogy „baccus van egy programom”, szóval ígx csak 20 percet késtem.
2019. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Egyszer volt ilyen. Már azelőtt is találkoztunk. Ugyan úgy szombatra megbeszéltünk egy randit és én el is mentem a megbeszélt időpontra. Ott vártam fél-egy órát biztos. Írtam is neki hogy most akkor mi van. De még egy csomót vártam. Utána pedig írta hogy elaludt ne haragudjak. Mivel dolgozott így nem voltam annyira mérges bár nem esett olyan jól.

Aztán utána mondta hogy csak délután nem 1 2 órakor van vonata, így megvártam. De kb három órát kellett várnom rá, addig pedig az egyik haverommal beszélgettem.

Azóta egyébként vele vagyok együtt. Nem bántam meg hogy megvártam mivel a nap is nagyon jó volt vele. :)

2019. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!