Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz vagyok attól, ha elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok attól, ha elfogadom, hogy a randipartnerem drága helyekre visz randizni?

Figyelt kérdés

Egy gazdagabb pasival randizgatok és bevallom imponáló,hogy a randijainkkor soha nem sajnálja a pénzt. Nem tudom ezt neki viszonozni, azt mondta nem zavarja. Amúgy is nagyon szimpatikus és vonzó férfi, de jól esik, hogy minőségi randijaink vannak.

22L


2019. jún. 23. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagy rossz, csak anyagiasnak tűnsz vagy csak provokálni akarsz.


" de jól esik, hogy minőségi randijaink "


Egyedül számomra ez a sorod negatív.

2019. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennel rossz?

22 éves vagy, tanulsz, vagy éppen elkezdtel dolgozni. Egy jó pár évvel idosebb férfi, aki már évek óta dolgozik, nem fogja elvárni, hogy kifizesd a felét. Azért jelzés értékkel hívd meg néha egy fagyira, kávéra.

2019. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látsz fantáziát a dologban, nem. Ha csak le akarod húzni, mint engem a legutóbbi nő, akkor igen.
2019. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

hogy ez mennyire zavarja az ittenieket, kész :D

Én is szoktam fiatal lányokat jó helyekre vinni, jólérezzük magunkat, és aztán haza is viszem őket... :) Mindenki boldog. Problem?


Ehhez képest a prostizás itt annyira elfogadottnak tűnik, pedig az kb. ugyanennyibe fáj, és semmi autentikus és igazi nincs benne.

2019. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

> hogy ez mennyire zavarja az ittenieket, kész :D

Engem nem zavar. Ami engem zavar, ha drága helyre viszem, de közben esze ágába sincs velem bármibe belemenni, mert utóbb kiderül, hogy kapcsolatban an.

2019. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Lehetőleg ha másoknak dicsekedsz erről a férfiról, akivel randizol, akkor ne emeld így ki, hogy "egy gazdagabb pasival randizol", vagy hogy emiatt "minőségi randijaitok vannak", legyen ez mellékes, nem?


Én is randiztam már gazdagabb pasikkal, de nem így tekintettem rájuk, az én szememben nem voltak így egyszerűen leírhatóak, mint "gazdagabb pasi". Amikor róluk mesélek, akkor nem azt emelem ki rajta, hogy gazdag.

2019. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát. értem én, imponáló, hogy a new york cafeba vagy a leroyba visznek a mccafé helyett.... de nekem is kicsit visszásan hangzott a "minőségi randi". szerintem egy randi nem attól lesz minőségi hogy valami puccos étterembe visznek. egy egyszerű kirándulás, tűzrakással, hússütéssel is lehet minőségi ha a megfelelő emberrel vagyok.


ettől eltekintve szerintem nem vagy rossz, élvezd ki, csak ne ez legyen a fő mozgatórugód, ne azért találkozz vele, mert gazdag es menő helyekre visz. ha akkor is mennél vele ha csak sétálni hívna a parkba, na akkor éri meg...igazából bármi.

2019. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyen nőt mint te másra nem is lehet hasznalni mint duga*ra meg lehet venni

Én direk mutatom magam csorónak mert társ keresésnél ne a pénzem keljen neki hanem én

2019. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz, de ne csak az imponáljon hogy minőségi randijaitok vannak. Amúgy tudom milyen érzés, és hidd el ha ezekre a randikra sokszor nemet mondanál az nagyobb baj lenne. Tudom, mert én mindig nemet mondtam, mondván én ezt nem engefhetem meg magamnak. Őt meg már zavarta hogy sehova nem megyek el vele, így megtört a jég. Azóta olyan helyekre is eljutottam ahová eddig sohasem, sőt az anyagi helyzetemet is rendbe tette, mert segített egy vállalkozást elindítani.
2019. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!