Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért foglalkozott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozott velem ennyit ez a pasi ha egyszer depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Bipoláris vagyok. Önbizalomhiányos, teljesen kilátástalan minden az életemben. Folyton rossz a hangulatom, szorongok, aggódok,túlságosan a szívemre veszem a dolgokat. Testi tünetei is vannak ennek, állandóan fáradt vagyok. És akkor volt egy pasi, akit a suliban ismertem meg, eleinte csak bámult,aztán többször odamentem hozzá beszélgetni és egyre jobban elkezdett érdeklődni irántam. De ő ilyen tipik népszerű fiú,aki sok lánynak bejön a suliban,sokan nyomultak is rá. Nem értem, miért foglalkozott velem ennyit. Állandóan a hangulatom érdekelte,mindenben segíteni akart,folyton a kedvemben akart járni, fel akart vidítani. Ha rossz passzban voltam, akkor flegma voltam vele, de ő ezen nem sértődött meg, sőt ő maga kérdezte, hogy nem bántott e meg valamivel. Jó érzés volt neki kiönteni a lelkem néha, de utána mindig rögtön meg akarta oldani a gondjaimat. Többször próbált elhívni suli után, de mindig kitértem. A végén szerelmet vallott, de mondta hogy többet nem fog zaklatni, ha most is elhajtom,akkor többet nem hív el. Én elküldtem, mert most nem vagyok kész egy kapcsolatra, ez most nem férne bele, nem is vagyok olyan passzban. Jól fogadta, kedves maradt úgy tett mintha ez meg sem kottyanna neki,de láttam, hogy megviseli,elbúcsúztunk ennyi volt.

2019. jún. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Válasz:mert tetszel neki.

Kifejtés: pont,hogy egy kapcsolat húzna ki abból a gödörből amit magadnak ásol.

2019. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a magaddal való rossz kapcsolatod nem merül ki puszta önbizalomhiányban. Ha mondjuk utálod magad, az rendben van, de ez csak te vagy. Más ettől még simán gondolhat rólad mást, akár azt is, hogy szeretetreméltó vagy, bármilyen hihetetlen is ez így.

32/f

2019. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" pont,hogy egy kapcsolat húzna ki abból a gödörből amit magadnak ásol." csak ha nem cáfol rá arra hogy szerethető, míg meg nem szokja, hogy tényleg szeretik. Ha ez nincs meg, akkor egy állítás, egy tagadás és nem történik semmi.

32/f

2019. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pasiban eléggé túltengett az önbizalom, meg hát ha ennyi lánynak bejön meg jól elvan velük, akkor előbb-utóbb úgyis csalódást okozott volna, ami mégjobban megviselt volna. Ha őszinte is volt a közeledése, hosszútávon ez úgyse működött volna.
2019. jún. 25. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Na megvan az esti romantikus képzelgés. Mese habbal.

Nincs ennek egy külön kategória, a női erotikus fantáziálásnak? Nem rossz csak el kéne különiteni a valód emberek problémáitól. És ezt nem bántásból mondom, de pl egy bipoláris betegség elég komoly dolog ahhoz hogy valaki igy "szórakozzon" vele. Fikció rovatba elfér, bele lehet szőni egy történetbe,de valóságnak kiadni elég durva dolog

2019. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Bipoláris beteggel hosszú távon nem működik egy kapcsolat sem.

A baj ott kezdődik hogy nem szedik rendesen a gyógyszereket mert letompítja őket de ők szárnyalni akarnak a mániás fázisban. Ez elviselhetetlen egy normális embernek.

Aztán jön a depis epizód: ez meg nyomasztó a párodnak. Hogy szeret és nem tud segíteni.


Szóval: ha találsz egy férfit aki tudja hogy beteg vagy és ennek ellenére is vállal akkor ne mondj nemet, becsüld meg, de ne éld bele magad hogy örökké tart.

2019. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!