Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes komolyat tervezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyat tervezni egy férfival aki 20onevesen sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, 2 műszakban dolgozik, az egyik bankszektorban van,de ott még kezdő és mellette heti 2-3 alkalommal éjszakai melót is vállal, amíg ugye nem lép előre a rendes munkahelyén egy jobb pozícióba + a pénzét befekteti amibe lehet. Nem megerőltető dolgok ezek csak sok idejét igénybe veszik.
2019. jún. 27. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Jobb mint egy link alakkal élni...
2019. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Halmai Annamária ***** válasza:
68%
Hát ő biztos komoly férfi lesz, illetve már most is az jóformán. De nem hiszem hogy miattad majd veled turbékolna, ahelyett hogy a jövőjét építi. Elég tudatosnak tűnik. Aki veled turbékolna mert sok a szabadideje annak valószínű se saját ingatlana se jó munkahelye nem lesz, neki meg 30 évesen minden a rendelkezésére fog állni a családalapításhoz és bomlani fognak érte a szülni vágyó nők.
2019. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 de a link alakkal indul be a "kémia" :D
2019. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

2


Hurrá, 30 évesen megkaphat majd sok 30 éves nőt... ööö... hurrá?

2019. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Halmai Annamária ***** válasza:
66%
#4 Te nagyon el vagy tájolva.
2019. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy teljesen normalis fiatal ferfi, nem ertem mi a gondod. Fuggetlen fiatal ferfi, mikor tegye oda magat, otven eves apakent?
2019. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, véletlenül pénzügy-számvitel diplomám van és a banki, azon belül a befektetési szektorban dolgozom, plusz tőzsdézek (befektetem a pénzem), de nagyon nem így élem az életem, ahogy ez a srác. Nem csak a munka az élet, pedig nagyon szeretem, amit csinálok.


Pedig viszonylag szegény családból származom, a szüleim keveset keresnek és nincs diplomájuk, de nem hajtom agyon magam, hogy holnapra már benne legyek a felső-középosztályban, pedig 30-35 éves koromra szeretnék erősen stabil anyagi hátteret családalapításhoz. De ez a srác amit művel brutál.

Ja és a nők szemében sem csak a pénz számít. Tök jó hogy lesz 30-35 éves korára mondjuk 20 vagy 50 milliója amiket magának rakott össze, csak éppen a nők nem csak ezt nézik. Most is van ilyen munkatársam, így hétköznapi halandó szemmel tök gazdag lett alkalmazotti fizetésből hasonló módokon, de egyedül van, mert nem ért a nőkhöz, nincs velük tapasztalata, végigdolgozta a húszas éveit. Meg kell találni az egyensúlyt.

2019. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!