Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha az ismerkedési szakaszba nem jelentkezik 1 napig pedig előzetesen nem közölte hogy aznap nem tudunk beszélni? ( egyébként minden nap beszélünk)

Figyelt kérdés
Jogosan érezhetem hogy nem vagyok fontos Neki?
2019. júl. 1. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is szoktak őt keresni?
2019. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagytok együtt, addig mindent jogosan tehet. Utána is, csak az már más kérdés. Egyébként én is hasonló cipőben járok, de nem érzem azt a nagyon erős bizonyítást a részéről, szóval hagyom az egészet. Úgy gondolom annyi tiszteletet mindenki érdemel, hogyha valami gond is akad, legalább egy gyors üzit ír.
2019. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 nap belefér szerintem még kapcsolatban is. Vannak napok amikor a tököd kivan mindennel és csak annyit akarsz, hogy hazaérj és nyugodtan meghalj. Bár én is úgy vagyok vele, hogy azért egy "Mizu?" nem követel annyi energiát az ilyen nagyon fárasztó napokon sem, ennyit azért lehetne írni a másiknak. De itt meg ellenérvként fel lehet hozni, hogy nem sok értelme van megkérdezni ha nem tudsz érdemben odafigyelni a válaszra és normális beszélgetést folytatni mert az agyad már nem működik. De én a napi legalább egy érdeklődő üzenet híve vagyok a legrosszabb napokon is.
2019. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt tobb hasonlo kerdesre a valaszadok 90%a szerint belefer.

Szemelyes velemenyem szerint pont az ismerkedesi szakaszban kellene felulirnia mindent a kivancsisag a masikra vagy az izgalom h par sort kapjon tole. Szoval ez alapjan en azt mondanam h nem erdekled elegge. 1 sort barhonnan lehet irni, a faradtsag v a munka nekem nem kifogas. Az elmult 5evben a parom kb 2 nap nem jelentkezett, amikor a tengeren aludtak es nem volt terero. Tudja h varom. Persze esetetekben siman gondolhatja az illeto h nem vagytok egyutt, nem tartozik semmivel. Emberfuggo.

2019. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az is normális, ha 2-3 nap kimarad időnként. De én már csak ilyen ufó vagyok, akinek a napi kommunikáció mindenkitől túl sok.

Egyébként te mennyiszer keresed őt? Megvan a teljes kölcsönösség? Mert ha nincs és csak tőle várod, hogy lépjen feléd, akkor inkább ne szólj semmit.

2019. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még együtt sem vagytok, de már elvárás az állandó egymáson lógás?

Mindenki megérdemel egy kis saját életét.

2019. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én minden nap keresem. Érdeklődöm. Nem az egymáson lógás a lényeg, de nekem fontos hogy tudjam minden rendben van hogy jelentkezzen.
2019. júl. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!