Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Balatonlellén milyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatonlellén milyen jó randihelyek vannak?

Figyelt kérdés

Itt nyaralok, tegnap érkeztem és szeretnék ismerkedni. Milyen jó konkrét helyek vannak, ahol programokat, kaját stb. meg lehet majd ejteni? Many thanks.


31f


2019. júl. 14. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ott van a nyaralónk, elég jól ismerem Lellét. Igazából az egész egy randihely. Tele van beülős helyekkel(főleg ott a vasútállomás környékén), ki lehet sétálni a mólóra. De ha csak simán sétáltok a part közelében ott sok helyen van szabadstrand,ahova be lehet menni (Szirom köz,Csöpi köz). Egész Lelle tele van fagyizókkal a legjobb hely az Márton cukrászda, én azt tudom ajánlani. Meg ha kicsit beljebb mentek ott van egy kis hegy, ahonnan egész jó kilátás nyílik.
2019. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. Először egy alanyt kell találni hozzá.
2019. júl. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!