Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyetemi tanárral?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyetemi tanárral?

Figyelt kérdés

Oktatóval, gyakorlatvezetővel (tehát olyannal, akivel van valami órátok?)

Hallottam pár ilyen sztorit és én borzasztó etikátlannak tartom, nekem már az nem fér bele, amikor a tanár együtt megy inni a diákjaival (ami gyakran előfordul). De nem tudom, vajon csak én vagyok-e ilyen prűd :D



2019. júl. 15. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De lehet, hogy megvárnám a szemeszter végét. Bár kivételezhet sima tetszés miatt is, nem kell ahhoz szex. De ha más csinálná, arra irigy lennék lehet. Bár minek, az én jegyemen nem változtatna, meg az életemen se...
2019. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha már nem vagyok a diákja.
2019. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%
Lányok remélem hozzám jártok fakultációra :)
2019. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze, ha ezzel megkapom a kettest valszámból xD
2019. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem vágom, mitől volna etikátlan, hogy a hallgatókkal kávézgatok.

Fontos, hogy ismerjük egymást.

Kapcsolatot meg szó se lehet, max. a végzés után

2019. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ivás alatt bulizásra gondoltam (alkoholfogyasztásra), de nem is azt neveztem etikátlannak, hanem azt, amit te is elutasítottál (a randizást).
2019. júl. 15. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
En sem szeretem amikor egy oktato idzik a diakokksl csapatepites neven. Ugyanez a randival is...
2019. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát, olyannal tuti nem , aki tanít engem. Ugyanabból az intézményből pedig, de másik karról, aki mondjuk engem nem tanít, azt nem tudom. Ha annyira bejönne valamelyikük, lehet, hogy várnék, amíg befejezem a tanulmányaimat; még a másik karról is. De akkor és olyan tanárral , aki tanít engem, addig biztos nem. Ha valaki pl tegyük fel, bejönne, aki tanít, és mondjuk pl lenne egy kölcsönös vonzalom, akkor szerintem ott mindenképp az lenne, hogy max akkor lehetne valami, ha már nem vagyok a tanítványa, és befejeztem a tanulmányaimat.
2019. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Megvárnám a szemeszter végét. Ja és ne legyen 50-nál idősebb :"D.


És igen, nagyon sok oktató bulizik együtt a hallgatókkal, leitatják őket, másznak a diákokra, vagy fordítva... De ezek a dolgok hamar elfelejtődnek, a tanórákon már senkit nem érdekel, mi volt az előző buliban.

2019. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Főiskolán, cirka 10éve nagyon belezúgtam az egyik oktatómba, fizikai fájdalom volt, ha nem futottunk össze szünetben. Inkább kerültem, éltem a diákéveket, csak ne gondoljak rá.

Mit ad isten szakmai képzés, megkaptam oktatónak 3éve, képző intézmény, már nem is főiskola. A végén már ott tartottam, hogy randira csábítom, de valójában nekem még ma is tanár úr. Pedig azóta felnőttem, túl voltunk két képzésen is. Valahogy a szerepből nem tudnék kilépni. Pedig még mindig hmmmm... Jó társaság, de többet nem tudnék kihozni belőle.

2019. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!