Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin "illik" szájrapuszit/csókot adni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyban függ attól, hogy alakul az a bizonyos randi.
2019. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem soha, legalábbis "illemből" tuti nem. Illemből csókolózni? Neeeem. Ez annál jóval intimebb dolog.


Mármint számomra.

2019. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hányadik randin illik beszarni? Egyiken sem, de ahanyadikon jön, ki kell engedni. Na látod. 31F
2019. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Elso randin dugtunk
2019. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Akáe az elsőn is, ha megvan a vonzalom.
2019. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

#4


Jó, de a ti népcsoportotoknál ez a megszokott.

2019. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Kb. kétszámjegyű első randin voltam, minimum a felénél szex lett az este vége, csók csak két alkalommal nem volt (az egyiknél simán csak lassú tempót akart a lány, a másiknál meg csak rosszul kommunikált és be volt tojva, a második randin már lefeküdtünk). Akikkel több mint egy évet voltam együtt, mindegyik alkalommal volt csók az első randin. Szóval nálam ha nincs semmi testiség, az nagyjából egy bukott üggyel ér fel.
2019. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvolt a kémia, összhang, akkor az elsőn volt csók. Akivel nem volt, mert nem kezdeményezte, annál elkönyveltem, hogy nem érdeklem, miután elköszöntünk egymástól, nem foglalkoztam vele többet. Ennyi.


Nem illem kérdése.

2019. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha első randin nincs csók, akkor már nem lesz később sem.
2019. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!