Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ennyire laza pasi akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ennyire laza pasi akarhat komolyat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi az egyetemen. Elképesztően laza, mindig mondja, hogy ő ezt csak szórakozásból csinálja, ettől függetlenül elég jó jegyei vannak. Nagyon nyugodt, laza és kicsit olyan flegmának látszik, de valójában nagyon kedves. Kenyérre lehet kenni. Soha semmi nem bosszantja föl, teljesen mindegy, mi történik, ő elvan, mint hal a vízben. Toleráns ,mindenkit úgy fogad el, ahogy van. Rengeteget viccelúdik, ironizál, nem könnyű eldönteni, mikor viccel és mikor beszél komolyan. Sok lánynak bejön, többen nyomulnak rá, de ő nem igazán mutat érdeklődést egyikük irányába se. Egyedül velem foglalkozik jobban. Ha kettesben vagyunk, akkor meglepően komoly témákról is elbeszélgetünk, meg lelkizik is velem, megmutatja az érzéseit, amiket mások előtt elrejt. Elhívott meginni valamit suli után, de hirtelen nem tudtam rá mit mondani, mert aznap egész végig egy másik csajjal mozgott, aki a legszebb lány az egész évfolyamon. Nem is akartam elhinni, h velem akar lenni és inkább kitértem előle. Aznap este írt nekem, h valami baj van? Mert ő nagyon kedvel és rajtam érzi, h nekem se közömbös, nem válaszoltam rá semmit. Másnap viszont úgy viselkedett velem, mintha mi sem történt volna, ugyanolyan laza és kedves volt velem. Többször is előfordult, h írogatott, de én nem nagyon reagáltam,mert nem tudtam mire vélni ezt a közeledést. A suliban viszont sosem kér számon ezért hanem jól eldumálunk. Próbálkozik nálam, és érzem rajta, hogy egyre inkább zavarban van a közelemben, és én akármilyen elutasító vagyok vele, ő ebből nem csinál ügyet.
2019. júl. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon oda vagy érte, még nem látod a hibáit,-mert mindenkinek vannak ez a természetes. "Sok lánynak bejön, többen nyomulnak rá, de ő nem igazán mutat érdeklődést egyikük irányába se. Egyedül velem foglalkozik jobban. " ezt nem tudhatod.

Próbáld meg jobban megismerni szerintem, aztan kialakul.

Csak ne idealizáld ennyire.

2019. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem idealizálom, látom a hibáit is. Ha idealizálnám, akkor már rég a karjaiba ugrottam volna. Ehelyett azonban távolságot tartok egyelőre.
2019. júl. 22. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne akarhatna komoly kapcsolatot? Simán akarhat, semmi nem utal arra, hogy szórakozik veled.

Sok szerencsét!

1.voltam

2019. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apa, kezdődik...

Ki tudja, hogy akar-e komolyat? Ki tudja, hogy egyáltalán van-e bármi a fejében?

Miért gondolják a lányok, hogy a férfiak állandóan megtervezik a jövőbeni kapcsolataikat?

Lehet szimplán csak ismerkedni akar aztán majd az idő meg a reakciók eldöntik, hogy komolyra fordulhat-e a dolog?

Mindenkiben ott van a potenciál egy komoly kapcsolatra, a kérdés, hogy vagy-e annyira vonzó számára nálad ragadjon le vagy eszébe jusson, hogy huh, na, ezt a kapcsolatot ki szeretném maxolni.

2019. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is jobban tennéd, ha szimplán csak arra gyúrnál, hogy ismerkedj, a többi meg majd alakul.

Ki beszéli tele a fejeteket ezzel a komoly kapcsolat dumával?

2019. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok eselyes a dolog még


Lehet ego doppingnak hasznàl

Vagy nincs lo jo a szamàr is alapon hivott el

Lehet arra is kivancsi meddig lehet nàlad elmenni


Az ilyen minden mindegy sracokkal (akik kb nem eröltetnek semmit)altalaban csak az a baj hogy ismerkedesi, de kapcsolati vàlsàgban is minden mindegy alapon akar felöle vége is lehet, ha ugyse "mükszik".a laza sràcok kb semmibe nem visznek bele apait anyait max a hobbijukba ha az van

2019. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én se nagyon tudtam komolyan venni ,csak mostara olyan érzelmek jöttek elő belőle, amit nem néztem volna ki belőle.
2019. júl. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!