Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mi szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi szólnátok egy ilyen vallomáshoz?

Figyelt kérdés
" Tudom, hogy hibásak vagyunk, hogy rengeteg okunk van arra, hogy ne szeressük többé egymást. Megbántottalak a szavaimmal, a tetteimmel és a közönyömmel. Jobban kellett volna küzdenem a figyelmedért, a szeretetedért minden egyes nap. Minden nap el kellett volna mondanom, hogy mennyire felnézek rád, hogy mennyire tisztellek és hogy milyen szenvedéllyel szeretlek téged! De nem tettem, mert falakat húztál magad köré, ami az én hibám. Hagytam, engedtem, hogy ez megtörténjen és teljes szívemből sajnálom, hogy engedtem idáig fajulni a dolgokat! Mikor már nem is beszéltünk egymással, mégis ott feküdtünk egymás mellett, az maga volt a pokol. Annyi mindent akartam mondani, elmesélni az élményeimet, a sikereimet, és a kudarcaimat is. De féltem! Féltem attól, hogy falakba ütközök, hogy nem válaszolsz, de a legjobban attól, hogy közönnyel reagálsz, ami csak még jobban szétválasztott volna minket! Így is vége lett. Sajnálom a rengeteg ki nem mondott szót, a rengeteg elszalasztott ölelést és csókot! A legjobb barátom voltál, a nagybetűs Ő, és a szívem darabokra hullott, mikor el kellett hagynom a közös otthonunkat! Nem tudtam maradni. Képtelen voltam. Fájt ez az üresség és az, hogy elcsesztük! Tudom, hogy rendbe tudnánk hozni, de egyedül kevés vagyok! Kellesz hozzá! Kellesz nekem! Szükségem van rád minden egyes nap! A szívem örökre a Tiéd lesz, a Tiéd marad! Szeretlek téged az utolsó lélegzetvételig! Szeretlek!"
2019. júl. 31. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nő vagy kérdező
2019. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Ezt a nyálas szart. 🤣🤣🤣 Szeretni tettekkel kell, pofázni mindenki tud.
2019. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Én nő létemre innentől lenézném azt,aki ilyet ír nekem. Ne szégyenítsük már meg magunkat könyörgéssel... Neked se javaslom.
2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon nyálas.
2019. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vészes, kívülállóknak lehet, hogy az, de akit érint, annak nem biztos, hogy az lenne.

Viszont én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatot addig lehet helyrehozni, amíg tart.

2019. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Vagy nagyon szerelmes, vagy meg akar vezetni.
2019. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogja érdekelni, ha otthagyott.
2019. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!