Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg akarta kérni a kezem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarta kérni a kezem, de szakítottam vele. Jól tettem? A barátaim szerint igen, mert túl sokat turtem mellette 3 évig, viszont én szerettem, minden ellenére.

Figyelt kérdés

A 18.ik szulinapomon akarta megkérni. Egy hetes kirándulást foglalt Veronába, és úgy tervezte, hogy felkuld Júlia erkélyére minthogy lefényképez. (a kirándulást azért szervezte hogy ne szakítsak vele) 20ikán lesz a szulinapom. o 21 éves. télen voltunk egyutt 3 éve. mindig is ezt akartam, jegyese lenni a fiúnak akit szeretek, majd késobb családot a foiskola után. boldog életet.. (de ki nem?) elment foiskolára. Lényegében itt elromlott minden. Hazudozás (Megyek aludni mert fáj a fejem- diszkóba ment a haverjaival) stb... nekem meg sulit kellett váltanom. és megismertem új embereket. nagyon sokat sírtam a barátom miatt, és volt egy fiu aki mindig meghallgatott, felvidított. március korul szakítottunk (elhúzódott, mert o nem akart, meg neki nem volt szakítás a részérol, viszont én tul sokat sirtam miatta, nem érdekelte, hiába próbáltam vele megbeszélni) kozben megszerettem azt a fiút aki mellettem volt. jó volt hogy valakit tényleg érdekelt mi van velem, felvidított, stb. most vele vagyok. még mindig nagyon odafigyel rám, és turelmes is, hisz az elozo barátommal 3 év volt... de most hogy nemsokára szulinapom, valahogy egyre tobbszor eszembe jut, hogy mi lett volna ha. 1 szavamba kerulne. nagyon szerettem a családját az exemnek, viszont o maga utolsó hónapokban nagyon eroszakos lett, zsarolt és fenyegetett (o nem vette annak, meg hogy csak félt hogy elveszít) Viszont szeretem a fiút akivel most vagyok, az exemet meg úgy érzem nagyon megbántottam, hogy vele kellett volna maradnom, ki kellett volna bírnom mert szerettem. nagyon csalódtam benne, soha nem nyílt meg elottem, mindig volt egy fal amit nem engedett leomolni, elso evben is elhanyagolt (henete 1x talalkoztunk még nyáron is, pedig 1 suliba is jártunk)meg az utolsó évben is, az foleg a foiskola miatt volt. úgy érzem nem fogok tudni úgy szeretni mint ot, mert most már én félek. Igazából nem tudom mit kellene tennem. hogy jól dontottem e hogy szakítottam vele. hogy nem vagyok e rossz ember amiatt hogy lett barátom utánna. hogy megbántottam mert szakítottam vele.

a kirándulást lemondta, a jegygyurut bedobta a folyóba, és azt hiszi a másik fiú miatt szakítottam vele, hiába mondtam neki hogy mikor mi már szakító félben voltunk, csak akkor ismertem meg azt a fiút.

nem onmaga. inkább a családja hiányzik, meg a jó pillanatok. Csak nem hagy nyugodni. nem tudok tovább lépni. de nagyon undok velem. talán meg is érdemlem. rossz embernek érzem magam mert szakítottam vele.

9 voltam mikor beleszerettem, 14 voltam mikor elkezdtunk szórakozni, 15 mire jártunk. soha nem szerettem annyira senkit mint ot, de amiatt ahogy viselkedett velem, félek megint szreteni bárkit is. az én hibám?



2019. aug. 1. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, igyál egy sört.
2019. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Jól tetted, de még később bármi lehet.

Engem párom akart eljegyezni 2 éve, hiába beszélgettünk róla előtte, hogy nekem ez még korai lenne. Azt mondtam neki, hogy még nem. Nagyon kellemetlen volt, fél családja megutált, mert persze mindenkinek szétkürtölte előre... együtt maradtunk, és most, hogy 1.5 éve együtt lakunk már úgy éreztem, hogy mehet a dolog. Meg is kért azóta ismét, persze mostmár igent mondtam, most boldogok vagyunk mindketten.

Szerintem ha most rosszul is állnak a dolgok majd helyrejönnek. Lánykérés is lehet még vele, ha úgy érzitek, hogy egymást akarjátok.

2019. aug. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2#

Egyáltalán nem ugyan az a dolog amit te is írsz.

Kérdező azt a kapcsolatot zárd le ha hiányzik a családja írj rájuk keresd meg őket bár lehet ők is megutáltak sosem lehet tudni. Ezt csak akkor tudod meg ha felkeresed őket. Egyébként meg márciusba szakítottatok mi a fenét foglalkozol még mindig vele? Undok veled és akkor mi van? Az hogy megbántottad szerinted akik szakításon mennek át nem bántódik meg senki? A szakítás ezzel jár. Egyébként ez egy gyerek szerelem igazából az ilyeneknek nagyon nagyon nagyon kevés az esélye rá hogy boldogok legyenek felnőtt korukban is. Plusz igazából még mindig gyerek vagy és szerintem az ex pasid is az lényegtelen hogy ő már 21 éves agyban még egyáltalán nem nőtt fel. Hagyjátok egymást békén. Ha te annyira szereted a mostani pasid akkor arra figyelj tegyél bele mindent és nem kell foglalkozni az exeddel. Ő mér a múlt tanultál belőle ez van mindenki tanul élete során. Az hogy félsz egy alap dolog szerinted ki nem fél ilyenkor hogy újra csalódik? Még is bele vágnak. Persze ha tényleg bele szerettél ebbe a pasiba nem is értem mit rágódsz még a régin. Akkor nem kéne hogy érdekeljen mert hát szerelmes vagy és bolod. Elméletileg.

2019. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus 9 éves voltál mikor beleszerettél..


Érezd jól magad most, azzal, akivel vagy, azokkal, akik szeretnek. Ki tudja, mi lesz évek múlva, nem kell még jegyességen meg házasságon gondolkozni, bőven ráérsz.

Az életedet éld, ne a múlton rágódj.

Hiányoznak a jó pillanatok, értem. És a rosszak? azokat elfelejtetted? Állati fiatalok vagytok, bármi lehet még később, de ...

Egyre többet jut eszedbe, mi lett volna, ha... Megmondom. Kaptál volna egy gyűrűt és az ég világon SEMMI nem változott volna, max. romlott volna.

Ő ugyanúgy eljárt volna bulizni, úgyanúgy elhanyagolt volna, ha nem jobban, merthogy már menyasszonya vagy, többet megtehet. Te pedig ugyanúgy szenvedtél volna, ha nem jobban, merthogy most már ciki szakítani.

Szóval, igen jól tetted, hogy szakítottál. Még nem volt itt ideje az eljegyzésnek.

2019. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem pont ugyan az, de van élet(kapcsolat) az első nem után is. Bármi lehet még a köztük levő dologból is.
2019. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva idióta sráccal voltal szar kapcsolatban, ezért elhagytad. Mégis bánod, lehet rossz döntés volt, szeretted. Hát... Szerintem ne menj vissza hozzá. Ha nagyon boldogtalan vagy, akkor várd ki amíg szerelmes leszel, mert a jelenlegi párod felé közel se érzed azt, mint a hülye gyerekkori szerelmed felé.
2019. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat mindenkinek. Sokat segített.

Nem gondolkodtam rajta, csak mostanában. és saját magamnak esik rosszul hogy megbántottam olyan valakit akit tényleg szerettem. de belátom hogy sokat szenvedtem miatta. A mostani barátom tényleg szeretem, csak most bennem épult fel egy fal, amit félek lebontani, pedig tudom, hogy ez a fiú nagyon szeret engem, tobbszor is bizonyította már. de megpróbálok tenni ez ellen, és feloldani a gátlásaimat. tényleg koszonom a válaszotokat, tanácsaitokat.

2019. aug. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!