Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfogok őrülni? 2 hónapja...

Megfogok őrülni? 2 hónapja szakítottam a barátnőmmel akit nagyon szerettem ő volt az első lány akibe szerelmes voltam ezután csak veszekedtünk folyton

Figyelt kérdés
beszólogat,oltogat,kötekszik és állandóan azt mondja hogy nem volt jó velem meg hogy a jelenlegi pasija sokkal jobb mint én meg hogy megver engem a pasija próbál üszítani minket. de a pasija mint egy hajléktalan csontváz és még ő üt le engem pedig én gyúrok is már kezdek megőrülni hangokat hallok a fejembe és folyton szomoru és ideges vagyok és azt még nem irtam hogy osztálytársak vagyunk s volt barátnőmmel!

2014. jan. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj öreg! Lehet gyúrsz, de úgy írsz mint egy beteg tyúk. Nem vagy igazi férfi. A volt barátnőd meg félreismerted. Megesik az ilyen.
2014. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugalom! Nem fogsz megőrülni, de személyes véleményem szerint depressziós vagy. Meg kellene próbálnod minél több időt a barátaid társaságában eltölteni. Szórakozzatok, mozduljatok ki, vagy csak csináljatok valamit közösen! Ha Te szakítottál a lánnyal, akkor valószínű, hogy megsértetted a büszkeségét, és ezért viselkedik így. Ne foglalkozz semmivel, amit mond, vagy csinál, kerüld el amilyen messze csak lehet, és előbb-utóbb jobban fogod érezni magad!
2014. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!