Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet a leggyorsabban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a leggyorsabban, legkönnyebben túl lenni ha elveszítettem azt akit szerettem?

Figyelt kérdés

Ráadásul kibékült az exével.

Tehát én még ezzel is meg kell hogy barátkozzak mellette..


2019. aug. 11. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint melletted is az exet szerette még, vagy igazán nem lépett túl. De arra volt esze, hogy ideiglenesen hülyítsen, és faképnél hagyjon.
2019. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi időt voltatok együtt? Miért ment tönkre köztetek a kapcsolat?
2019. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyott fog koppanni, ha nem most majd pár év mulve
2019. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy évet.

Mert még az exét szerette, aki egy csomószor átverte és elhagyta őt.

De neki ez kell..

Bár tudom hogy semmi közöm hozzá, de kíváncsi leszek meddig fog tartani ez a nagy változás nála,mármint a nőnél ..

Nem publikus de úgy láttam a fotókon a neten, mintha már jeggyürü lett volna az újján.

Hát ez van.

2019. aug. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!