Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az büszkeségem miatt elveszíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az büszkeségem miatt elveszítettem a barátnőm? Vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés
Az exem novemberben szakított velem de utána még kavargattunk. Bocsánatot kért tőlem és újra akarta kezdeni amire én is nagyon vágytam de azt akartam,hogy még pedálozzon egy picit. Tegnap mikor találkoztunk meg már közeledett egy férfihez (elmentünk együtt bulizni,mert egy baráti társaságban vagyunk). Engem akar féltékennyé tenni,vagy a hülyeségem miatt elveszítettem? 21/F

2017. jan. 7. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ miért szakítottatok...
2017. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk eleget találkozni.
2017. jan. 7. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Es miert nem? Mert ciki volt a haverok elott vagy akkor rajuk nem jutott volna eleg ido?
2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért mert mind a ketten DOLGOZUNK!
2017. jan. 7. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Es? Nem ti voltatok az egyetlen par, ahol mindket fel dolgozik...
2017. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért kért tőled bocsánatot?

Vagy ő mondta, hogy legyen vége mert nincs elég ideje rád?

2017. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő iskolába jár,és mellette dolgozik,én meg délután járok dolgozni,és kilencig tízig dolgozom. Délután még én ráérnék ő iskolába van,délután meg rendszerint dolgozom a szabadnapjaimon tudtunk csak találkozni. És azért akarta hogy vége legyen mert nem tudtunk annyit foglalkozni a másikkal mint ahogy ő szerette volna.
2017. jan. 7. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez a hajó már elúszott számodra.

Mi a sz*rért kellett volna pedáloznia? Alázkodjon meg, csak azért, hogy kompenzálj valami baromságodat és képzeletben nagyobb legyen a p.csöd?

Teljesen érthető, ami miatt szakított és ahelyett, hogy komolyan vetted volna és megpróbáltál volna megoldást keresni a problémára, arra vártál, hogy kajtasson utánad.

Megérdemled

2017. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért mert ő szakított! Újra össze akart velem jönni és azt akartam hogy bebizonyítsa hogy valóban akarja.
2017. jan. 7. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert mi a sz*rnak mondta volna, hogy újra akarja kezdeni, ha nem gondolja komolyan? Poénból?


Legalább megtanulod, hogy ne a sértett, komplexusos kisfiúcskád játszd, mert senki nem olyan különleges, hogy megalázkodjon más előtt egy ilyen badarság miatt.


Bár szerintem még várnod kellene, nem vagy érett egy kapcsolathoz.

2017. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!