Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mihez kezdek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdek most?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, az ex-barátnőm, aki ma reggel szakított velem, 26. 5 évig voltunk együtt. Vele terveztem a jövőmet, és azt hiszem, már túl késő bármit elölről kezdeni. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy találok még olyat mint ő, vele akartam leélni az életemet. Valószínűleg sosem felejtem el, ennyi idősen pedig már nem lesz új kapcsolatom, és magányos leszek életem hátralevő részében.

2019. szept. 4. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
30 éves vagy ember!!!
2019. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen, nekem x évig tartott a meditálás utána.

Annak könnyű, aki pár nap után már tud lépni új kapcsolat fele.

Azóta már rájöttem, nem az idő számít a szakítás után, hanem hogy milyen lesz a másik kapcsolat.

Tehát szerintem felesleges évekig bánkódni, meditálni, megalázni magad.

Főleg ne zaklasd a volt párod, csak rosszabb lesz mindkettőtöknek.

2019. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.: min akadtál fenn?

2.:köszönöm

2019. szept. 4. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Azon, hogy egy szánalmas crybaby vagy. 30 évesen az életed fele várhatóan még hátra van, de te már kategorikusan kijelentetted, hogy 'nem, nekem már nem lesz új kapcsolatom és magányos leszek'.


Legyél b-szki. Ki a csát érdekel ez? Az ilyeneknek nem is szabadna emberek közelébe menni, mert csak lehúzod őket.


Na? Így már érted?

2019. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még előtted az élet,miért ne lehetne új kapcsolatod?De ha bezárkozol a sebeidet nyalogatni akkor sanzos,hogy nem jön össze.Menjél társaságban,ismerj meg más nőket,egyszer túl leszel rajta.Nem csak az exedből áll a világ.
2019. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 31 éves volt mikor összejöttünk.
2019. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit sírsz?

Ha holnap egyedül maradnék, (50 év) nem félnék! Mitől? Ha akarnék, tuti, hogy találnék párt. Keress, és találsz!

2019. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ne hisztizz!


Bazira nem áll jól egy 30 éves férfinak.

2019. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ezt mondod... de valójában a legszebb korban vagy.
2019. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!