Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugy erzem, hogy kezdek depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, hogy kezdek depresszios lenni, valaki segitene nekem? 20L

Figyelt kérdés
Soha nem posztoltam ide, csak nezo voltam ezidáig, most is felve irok,mert altalaban megoldom magam a problemaimat,ám ugy erzem, hogy ezt kell tennem. Most vagyok tul egy csalodason, volt ettol nagyobb az eletemben, megis ez mas, olyan embertol kaptam, akitol erre nem szamitottam. Nem nagy dologrol van szo,de megse tudom tul tenni magam ezen valamiert. Nem haragszom ra es megbocsajtottam neki a magam erdekeben, viszont napok ota magamba vagyok fordulva,önmarcangolom magam, jelenleg kilatastalannak latom az eletem is. Kerlek,nyugtassatok meg,hogy ez csak mulo allapot es hogy egyszer minden jora fordul. Nem tudom,hogy tudok ezen tuljutni. Hiaba jarok el valahova,nem segit csak egy ideig. Nagy szuksegem lenne most a pozitiv gondolatokra toletek, talan ez segit. Koszonom nektek!

2017. júl. 23. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz kicsit konkrétabb dolgokat kellene írnod, mert így csak annyit lehet mondani, hogy hajrá!
2017. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megoldod idővel:)
2017. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tendben,leirom.

Szakitottam a baratommal 2 hete 1 ev utan,mert nem ereztem hogy megbecsul es soha nem bokolt,ennek ellenere en nagyon szeretem meg most is. Csutortokon megbeszeltuk hogy folytatjuk tovabb mert nem birjuk egymas nelkul. Penteken eljitt hizzam es mig o bent volt a furdoben csu ya dolgot tettem,megneztem a telefonjat. A volt nojenek irt,olyanomaz hogy megakarja lemehetne hozza,a szexet is megemlitette. Nem vilz semmi mert utana raeszmelt a baratom hogy engem valaszt. Am aznap en leakartam menni hozza,hogy bicsanatit kerjek,de azt mondta reggel hogy ne menjek mert nagyon faj a hata,az exevel viszint talalkozott volna. Bicsanatot kert,de en nem tudom mar igy folytatni. Azt is mindta hogy nem voltunk egyutt akkit,ebben igaza volt,de mar szo volt ekkir arrol hogy folytatjuk. Es nagyon szeret,megis ilyeneket irt a nonek,azt mindta banatos volt es ivy akart megvigasztalodni. Viszont en erre nem lettem volba kepes,ezert is utott sziven. Talan azert nagyolom fel igy a dolgot mert nincs onbizalmam,a lany pedig eleg csinos hozzam kepest...

2017. júl. 23. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez múló állapot. Mindenki átesik rajta, nem probléma, hogy így érzel. Csak ne kapaszkodj ebbe az érzésbe, és akkor szépen át fog egy idő után semlegesbe, vagy közönybe.
2017. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni, mert nagyon igénytelenül írsz. Szakítottál vele, ami után megkereste a volt nőjét. Eddig értem, és eddig nincs is probléma, bár furcsa, ha valaki ilyen rövid idővel a szakítás után máris új/régi nőt keres. Hogy kinek mije fájt és lehetett volna, de mégsem, az már nekem magas. Ha úgy döntöttél, nem ő a megfelelő partner számodra, akkor tartsd magad a döntésedhez. Nyilván rossz egy kapcsolat után egyedül lenni, de erre nem megoldás, hogy visszamész a rossz kapcsolatba. Vagy komoly esély van rá, hogy ezután más lesz a viszonyotok? Mert akkor egy esélyt még adhatsz magatoknak.
2017. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen, csak őt is szívatja a telefonja autocorrectora, mint engem szokott... 😂
2017. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen,bocsánat az írásért, nem engedelmeskedik a telefonom:)

azért kereste meg a volt nőjét mert rosszul érezte magát,hogy szakítottam vele. Rengeteg barátja van,ezért se értem,hogy miért pont őt kereste meg,mikor már 4 éve szakítottak és pár hónapig tartott a kapcsolatuk.

2017. júl. 23. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmeskedned kéne valakivel. 🤔
2017. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le és játszod végig a Tyrian-t, Kérdező? Nekem eddig minden egyes alkalommal bevált maximálisan :) neked sem ártana.
2017. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!